21.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 19, 2020
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Uncategorized Α΄ ΕΠΣΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα στο 2ο όμιλο της Α’ Αθηνών

 

Το αγωνιστικό πρόγραμμα στον δεύτερο όμιλο της Α’ Αθηνών έχει ως ακολούθως;
1η αγωνιστική 14η
Σούρμενα-Χολαργός
Αγία Παρασκευή-Μικρασιατικός Καισ.
Μελίσσια-Χαλάνδρι
Απόλλων Χαλ.-ΑΟ Περιστερίου
Παπάγος-Παλαιό Φάληρο
ΑΟ Ιλίου-Κένταυρος Βριλ.
Ηλυσιακός-ΑΟ Βύρων
2η αγωνιστική 15η
Ηλυσιακός-Σούρμενα
Χολαργός-Αγία Παρασκευή
Μικρασιατικός Καισ.-Μελίσσια
Χαλάνδρι-Απόλλων Χαλ.
ΑΟ Περιστερίου-Παπάγος
Παλαιό Φάληρο-ΑΟ Ιλίου
ΑΟ Βύρων-Κένταυρος Βριλ.
3η αγωνιστική 16η
Αγία Παρασκευή-Ηλυσιακός
Μελίσσια-Χολαργός
Απόλλων Χαλ.-Μικρασιατικός Καισ.
Παπάγος-Χαλάνδρι
ΑΟ Ιλίου-ΑΟ Περιστερίου
Κένταυρος Βριλ.-Παλαιό Φάληρο
Σούρμενα-ΑΟ Βύρων
4η αγωνιστική 17η
Ηλυσιακός-Μελίσσια
Σούρμενα-Αγία Παρασκευή
Χολαργός-Απόλλων Χαλ.
Μικρασιατικός Καισ.-Παπάγος
Χαλάνδρι-ΑΟ Ιλίου
ΑΟ Περιστερίου-Κένταυρος Βριλ.
ΑΟ Βύρων-Παλαιό Φάληρο
5η αγωνιστική 18η
Απόλλων Χαλ.-Ηλυσιακός
Μελίσσια-Σούρμενα
Παπάγος-Χολαργός
ΑΟ Ιλίου-Μικρασιατικός Καισ.
Κένταυρος Βριλ.-Χαλάνδρι
Παλαιό Φάληρο-ΑΟ Περιστερίου
Αγία Παρασκευή-ΑΟ Βύρων
6η αγωνιστική 19η
Ηλυσιακός-Παπάγος
Σούρμενα-Απόλλων Χαλ.
Αγία Παρασκευή-Μελίσσια
Χολαργός-ΑΟ Ιλίου
Μικρασιατικός Καισ.-Κένταυρος Βριλ.
Χαλάνδρι-Παλαιό Φάληρο
ΑΟ Βύρων-ΑΟ Περιστερίου
7η αγωνιστική 20ή
ΑΟ Ιλίου-Ηλυσιακός
Παπάγος-Σούρμενα
Απόλλων Χαλ.-Αγία Παρασκευή
Κένταυρος Βριλ.-Χολαργός
Παλαιό Φάληρο-Μικρασιατικός Καισ.
ΑΟ Περιστερίου-Χαλάνδρι
Μελίσσια-ΑΟ Βύρων
8η αγωνιστική 21η
Ηλυσιακός-Κένταυρος Βριλ.
Σούρμενα-ΑΟ Ιλίου
Αγία Παρασκευή-Παπάγος
Μελίσσια-Απόλλων Χαλ.
Χολαργός-Παλαιό Φάληρο
Μικρασιατικός Καισ.-ΑΟ Περιστερίου
ΑΟ Βύρων-Χαλάνδρι
9η αγωνιστική 22η
Παλαιό Φάληρο-Ηλυσιακός
Κένταυρος Βριλ.-Σούρμενα
ΑΟ Ιλίου-Αγία Παρασκευή
Παπάγος-Μελίσσια
ΑΟ Περιστερίου-Χολαργός
Χαλάνδρι-Μικρασιατικός Καισ.
Απόλλων Χαλ.-ΑΟ Βύρων
10η αγωνιστική 23η
Ηλυσιακός-ΑΟ Περιστερίου
Σούρμενα-Παλαιό Φάληρο
Αγία Παρασκευή-Κένταυρος Βριλ.
Μελίσσια-ΑΟ Ιλίου
Απόλλων Χαλ.-Παπάγος
Χολαργός-Χαλάνδρι
ΑΟ Βύρων-Μικρασιατικός Καισ.
11η αγωνιστική 24η
Χαλάνδρι-Ηλυσιακός
ΑΟ Περιστερίου-Σούρμενα
Παλαιό Φάληρο-Αγία Παρασκευή
Κένταυρος Βριλ.-Μελίσσια
ΑΟ Ιλίου-Απόλλων Χαλ.
Μικρασιατικός Καισ.-Χολαργός
Παπάγος-ΑΟ Βύρων
12η αγωνιστική 25η
Ηλυσιακός-Μικρασιατικός Καισ.
Σούρμενα-Χαλάνδρι
Αγία Παρασκευή-ΑΟ Περιστερίου
Μελίσσια-Παλαιό Φάληρο
Απόλλων Χαλ.-Κένταυρος Βριλ.
Παπάγος-ΑΟ Ιλίου
ΑΟ Βύρων-Χολαργός
13η αγωνιστική 26η
Χολαργός-Ηλυσιακός
Μικρασιατικός Καισ.-Σούρμενα
Χαλάνδρι-Αγία Παρασκευή
ΑΟ Περιστερίου-Μελίσσια
Παλαιό Φάληρο-Απόλλων Χαλ.
Κένταυρος Βριλ.-Παπάγος
ΑΟ Ιλίου-ΑΟ Βύρων

Related posts

Παρέμεινε στο κυνήγι του τίτλου η ΑΕ Ηρακλείου (2-1)

Abola Team

Το Ηράκλειο 3-2 τον Κένταυρο Βριλησσίων

Abola Team 3

«Αποχαιρέτησε» ο Πουλίδης

Kώστας Παλαιολόγος