21.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 19, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ εθνική : Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Φωκικός  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου  – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Ψαχνών  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς  – Οπούντιος Μαρτίνου
ΓΣ Αλμυρού  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη
 

2η αγωνιστική

ΑΠΟ Αταλάντη  – Φωκικός
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – ΑΟ Υπάτου
Νέα Αρτάκη  – Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – ΓΣ Αλμυρού
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρεπό:  – Ηρακλής Ψαχνών
 

3η αγωνιστική

Φωκικός  – ΑΟ Υπάτου
Ηρακλής Ψαχνών  – ΑΠΟ Αταλάντη
Θησέας Αγριάς  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Νέα Αρτάκη
Οπούντιος Μαρτίνου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού
 

4η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών  – Φωκικός
ΑΟ Υπάτου  – Θησέας Αγριάς
ΑΠΟ Αταλάντη  – ΓΣ Αλμυρού
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Νέα Αρτάκη
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου
 

5η αγωνιστική

Φωκικός  – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού  – Ηρακλής Ψαχνών
Αμβρυσσέας Διστόμου  – ΑΟ Υπάτου
Οπούντιος Μαρτίνου  – ΑΠΟ Αταλάντη
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Ρεπό: Νέα Αρτάκη
 

6η αγωνιστική

ΓΣ Αλμυρού  – Φωκικός
Θησέας Αγριάς  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ηρακλής Ψαχνών  – Οπούντιος Μαρτίνου
ΑΟ Υπάτου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη  – Νέα Αρτάκη
Ρεπό: Δημήτρα Ευξεινούπολης
 

7η αγωνιστική

Φωκικός  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Οπούντιος Μαρτίνου  – ΓΣ Αλμυρού
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Θησέας Αγριάς
Νέα Αρτάκη  – Ηρακλής Ψαχνών
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου
 

8η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου  – Φωκικός
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΓΣ Αλμυρού  – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Ψαχνών  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου  – ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό: Θησέας Αγριάς
 

9η αγωνιστική

Φωκικός  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Νέα Αρτάκη  – Οπούντιος Μαρτίνου
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – ΓΣ Αλμυρού
ΑΠΟ Αταλάντη  – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου  – Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου
 

10η αγωνιστική

Νέα Αρτάκη  – Φωκικός
Οπούντιος Μαρτίνου  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου  – ΑΠΟ Αταλάντη
ΓΣ Αλμυρού  – ΑΟ Υπάτου
Θησέας Αγριάς  – Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου
 

11η αγωνιστική

Δημήτρα Ευξεινούπολης  – Νέα Αρτάκη
ΑΠΟ Αταλάντη  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Υπάτου  – Οπούντιος Μαρτίνου
Ηρακλής Ψαχνών  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς  – ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Φωκικός

 

Related posts

Ο Νίκας στο τεχνικό τιμ του Ταμυναϊκού

Abola Team 3

Σεροπιάν (Εθνικός): “Ανταπεξήλθαμε στην πίεση”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Το πλάνο της ΕΠΟ για τη νέα Γ’ Εθνική

Abola Team 2