21.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 19, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το Πρόγραμμα του 2ου Ομίλου της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣΠ

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

3η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Ρεπό: ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

6η Αγωνιστική

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

Ρεπό: ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

8η Αγωνιστική

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

11η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

12η Αγωνιστική

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

Ρεπό: ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

15η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

Ρεπό: ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

16η Αγωνιστική

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

17η Αγωνιστική

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΟΙ

18η Αγωνιστική

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

20η Αγωνιστική

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

Ρεπό: ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

22η Αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

23η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Ρεπό: ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

24η Αγωνιστική

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

25η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

26η Αγωνιστική

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

27η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

28η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

29η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ

Ρεπό: ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

30η Αγωνιστική

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

31η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

32η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

Ρεπό: ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

33η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

34η Αγωνιστική

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΟΙ

Related posts

Τα αποτελέσματα στα πρωινά-Κυριακάτικα (14/1) παιχνίδια στον Πειραιά

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (30/9 και 1/10) σε όλες τις κατηγορίες στον Πειραιά

Abola Team 3

Ολόκληρο το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (23/9 και 24/9) σε Α’, Β’ κατηγορία και στο εφηβικό στον Πειραιά

Abola Team 3