24 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 22, 2020
Abola.gr
Γ' ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του πρώτου ομίλου της Γ’ Αθηνών

Γ’ ΕΠΣΑ – 1ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η

Ερμής Ηρακλείου       –           Άτλας Κυψέλης

Θύελλα Περιστ.          –           Αστέρας Γλυφ.

Αίμος Πετρ.    –           Αστέρας Χαϊδ.

Αναγέννηση Πετρ.      –           Θεμιστοκλής

Πατήσια          –           Φοίνικας Καλλ.

Ίωνες Π. Φαλήρου      –           Κρόνος Αθηνών

Ρεπό: Αίας Αθηνών

2η αγωνιστική 15η

Αίας Αθηνών  –           Ερμής Ηρακλείου

Άτλας Κυψέλης          –           Θύελλα Περιστ.

Αστέρας Γλυφ.            –           Αίμος Πετρ.

Αστέρας Χαϊδ.            –           Αναγέννηση Πετρ.

Θεμιστοκλής   –           Πατήσια

Φοίνικας Καλλ.           –           Ίωνες Π. Φαλήρου

Ρεπό: Κρόνος Αθηνών

3η αγωνιστική 16η

Θύελλα Περιστ.          –           Αίας Αθηνών

Αίμος Πετρ.    –           Άτλας Κυψέλης

Αναγέννηση Πετρ.      –           Αστέρας Γλυφ.

Πατήσια          –           Αστέρας Χαϊδ.

Ίωνες Π. Φαλήρου      –           Θεμιστοκλής

Κρόνος Αθηνών          –           Φοίνικας Καλλ.

Ρεπό: Ερμής Ηρακλείου

4η αγωνιστική 17η

Αίας Αθηνών  –           Αίμος Πετρ.

Ερμής Ηρακλείου       –           Θύελλα Περιστ.

Άτλας Κυψέλης          –           Αναγέννηση Πετρ.

Αστέρας Γλυφ.            –           Πατήσια

Αστέρας Χαϊδ.            –           Ίωνες Π. Φαλήρου

Θεμιστοκλής   –           Κρόνος Αθηνών

Ρεπό: Φοίνικας Καλλ.

5η αγωνιστική 18η

Αναγέννηση Πετρ.      –           Αίας Αθηνών

Αίμος Πετρ.    –           Ερμής Ηρακλείου

Πατήσια          –           Άτλας Κυψέλης

Ίωνες Π. Φαλήρου      –           Αστέρας Γλυφ.

Κρόνος Αθηνών          –           Αστέρας Χαϊδ.

Φοίνικας Καλλ.           –           Θεμιστοκλής

Ρεπό: Θύελλα Περιστ.

6η αγωνιστική 19η

Αίας Αθηνών  –           Πατήσια

Ερμής Ηρακλείου       –           Αναγέννηση Πετρ.

Θύελλα Περιστ.          –           Αίμος Πετρ.

Άτλας Κυψέλης          –           Ίωνες Π. Φαλήρου

Αστέρας Γλυφ.            –           Κρόνος Αθηνών

Αστέρας Χαϊδ.            –           Φοίνικας Καλλ.

Ρεπό: Θεμιστοκλής

7η αγωνιστική 20ή

Ίωνες Π. Φαλήρου      –           Αίας Αθηνών

Πατήσια          –           Ερμής Ηρακλείου

Αναγέννηση Πετρ.      –           Θύελλα Περιστ.

Κρόνος Αθηνών          –           Άτλας Κυψέλης

Φοίνικας Καλλ.           –           Αστέρας Γλυφ.

Θεμιστοκλής   –           Αστέρας Χαϊδ.

Ρεπό: Αίμος Πετρ.

8η αγωνιστική 21η

Αίας Αθηνών  –           Κρόνος Αθηνών

Ερμής Ηρακλείου       –           Ίωνες Π. Φαλήρου

Θύελλα Περιστ.          –           Πατήσια

Αίμος Πετρ.    –           Αναγέννηση Πετρ.

Άτλας Κυψέλης          –           Φοίνικας Καλλ.

Αστέρας Γλυφ.            –           Θεμιστοκλής

Ρεπό: Αστέρας Χαϊδ.

9η αγωνιστική 22η

Φοίνικας Καλλ.           –           Αίας Αθηνών

Κρόνος Αθηνών          –           Ερμής Ηρακλείου

Ίωνες Π. Φαλήρου      –           Θύελλα Περιστ.

Πατήσια          –           Αίμος Πετρ.

Θεμιστοκλής   –           Άτλας Κυψέλης

Αστέρας Χαϊδ.            –           Αστέρας Γλυφ.

Ρεπό: Αναγέννηση Πετρ.

10η αγωνιστική 23η

Αίας Αθηνών  –           Θεμιστοκλής

Ερμής Ηρακλείου       –           Φοίνικας Καλλ.

Θύελλα Περιστ.          –           Κρόνος Αθηνών

Αίμος Πετρ.    –           Ίωνες Π. Φαλήρου

Αναγέννηση Πετρ.      –           Πατήσια

Άτλας Κυψέλης          –           Αστέρας Χαϊδ.

Ρεπό: Αστέρας Γλυφ.

11η αγωνιστική 24η

Αστέρας Χαϊδ.            –           Αίας Αθηνών

Θεμιστοκλής   –           Ερμής Ηρακλείου

Φοίνικας Καλλ.           –           Θύελλα Περιστ.

Κρόνος Αθηνών          –           Αίμος Πετρ.

Ίωνες Π. Φαλήρου      –           Αναγέννηση Πετρ.

Αστέρας Γλυφ.            –           Άτλας Κυψέλης

Ρεπό: Πατήσια

12η αγωνιστική 25η

Αίας Αθηνών  –           Αστέρας Γλυφ.

Ερμής Ηρακλείου       –           Αστέρας Χαϊδ.

Θύελλα Περιστ.          –           Θεμιστοκλής

Αίμος Πετρ.    –           Φοίνικας Καλλ.

Αναγέννηση Πετρ.      –           Κρόνος Αθηνών

Πατήσια          –           Ίωνες Π. Φαλήρου

Ρεπό: Άτλας Κυψέλης

13η αγωνιστική 26η

Άτλας Κυψέλης          –           Αίας Αθηνών

Αστέρας Γλυφ.            –           Ερμής Ηρακλείου

Αστέρας Χαϊδ.            –           Θύελλα Περιστ.

Θεμιστοκλής   –           Αίμος Πετρ.

Φοίνικας Καλλ.           –           Αναγέννηση Πετρ.

Κρόνος Αθηνών          –           Πατήσια

Ρεπό: Ίωνες Π. Φαλήρου

Related posts

Γαλαξίας-Κορωνίδα 2-0

Abola Team 3

Καπράλος: «Σεβαστήκαμε την Κηφισιά 2010 περισσότερο …»

Kώστας Παλαιολόγος

Πανθησειακός-Απόλλων Περιστερίου 1-0

Abola Team 3