12.4 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τι έγινε το Σαββατοκύριακο στην ΕΠΣΑΝΑ

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αχαρναϊκός – Παλληνιακός 0-4, Παλλαυρεωτικός – Μάχη Μαραθώνα 3-
0, Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Κρυονέρι 2-0, Δόξα Άνοιξης – Ατλαντίς 1-
2, Άρτεμις – Σαρωνικός Αναβύσσου 2-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αχαρναϊκός – Μάχη Μαραθώνα, Παλλαυρεωτικός – Κρυονέρι, Αχιλλέας
Κάτω Αχαρνών – Ατλαντίς, Δόξα Άνοιξης – Άρτεμις, Σαρωνικός
Αναβύσσου – Παλληνιακός.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Τριγλία Ραφήνας – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου 1-0, Γλυκά Νερά –
Κορωπί 0-2, Θησέας Νέας Μάκρης – ΠΑΟ Καλυβίων 2-0, Άνοιξη –
Άρης Βούλας 0-1, Σταμάτα – Παθιακάκης 1-4.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τριγλία Ραφήνας – ΑΟ Κορωπίου, Γλυκά Νερά – ΠΑΟ Καλυβίων,
Θησέας Νέας Μάκρης – Άρης Βούλας, Άνοιξη – Σταμάτα, Παθιακάκης –
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγωνιστική)
Μαύρος Αετός – ΑΟ Κερατέας 1-2, Ραμνούς Γραμματικού – Πρωτέας Π.
Φώκαιας 0-3, Νικολακάκης – Ολυμπιακός Βάρης 0-2, Παμπαιανικός –
Αυλώνας 2-1, Νικητές Ανθούσας – Γέρακας 0-0, Ωρωπός – Λαυρεωτική 2-
0, Νίκη Δροσιάς – Βουλιαγμένη 2-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Κερατέας – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας, Ολυμπιακός Βάρης –
Ραμνούς Γραμματικού, Μαύρος Αετός – Παμπαιανικός, Αυλώνας –
Νικητές Ανθούσας, Γέρακας – Ωρωπός, Λαυρεωτική – Νίκη Δροσιάς,
Βουλιαγμένη – Νικολακάκης.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7 η αγωνιστική)
Πανσταυραϊκός – Συκάμινο 0-1, Ολυμπιακός Λαυρίου – Νικηφόρος 2-0,
Δόξα Αγίας Άννας – ΑΟ Παιανίας 2-1, Φοίβος Βάρης – Κουβαράς 0-1,
ΑΕ Πικερμίου – Διόνυσος 0-0, Εθνικός Λυκιάς – ΑΕ Μενιδίου 2-1.
 Ρεπό είχε η Δόξα Κορωπίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νικηφόρος – Πανσταυραϊκός, ΑΟ Παιανίας – Ολυμπιακός Λαυρίου,
Δόξα Κορωπίου – Φοίβος Βάρης, ΑΟ Κουβαρά – ΑΕ Πικερμίου,
Διόνυσος – Εθννικός Λυκιάς, ΑΕ Μενιδίου – Δόξα Αγίας Άννας.
 Ρεπό έχει ο ΑΟ Συκάμινου.

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (15-16/12)

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Οριστικά στις 21 Μαρτίου ο μεγάλος τελικός Κυπέλλου της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3