21.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 18, 2021
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (3/10) αποτελέσματα σε Α’ και Β’ κατηγορία

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγων.)
          Λυκόβρυση –        Ολυμπιακός Ν. Λιοσίων 1-2
          Δάφνη Π. Φάλ.     –        ΑΟ Περιστερίου   2-4
          Ανθούπολη –        Αγία Παρασκευή 0-1
          Άγ. Δημήτριος      –        Αγ. Ανάργυροι 1-1
          Δόξα Βύρωνος     –        Κένταυρος  3-0
  • Ρεπό είχε ο Αίαντας Ταύρου
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αίαντας Ταύρου – Λυκόβρυση, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Δάφνη Π. Φαλήρου, ΑΟ Περιστερίου – Ανθούπολη, Αγία Παρασκευή – Άγιος Δημήτριος, Άγιοι Ανάργυροι – Δόξα Βύρωνος.
  • Ρεπό έχει ο Κένταυρος.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγων.)
          Βριλήσσια   –        Πετράλωνα 1-0
          Άτταλος      –        Νέα Ιωνία   2-0
          Αστέρας Ζωγ.       –        ΓΣ Αργυρούπολης          0-0
          ΑΕ Ηρακλείου      –        Σούρμενα    2-0
          Αγία Ελεούσα       –        Χολαργός 0-4
  • Ρεπό είχε ο Αθηναϊκός
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αθηναϊκός – Βριλήσσια, Πετράλωνα – Άτταλος, Νέα Ιωνία – Αγία Ελεούσα, Χολαργός – Αστέρας Ζωγράφου, ΓΣ Αργυρούπολης – ΑΕ Ηρακλείου.
  • Ρεπό έχουν τα Σούρμενα.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγων.)
          ΑΟ Ιλίου     –        Βύρωνας     0-3
          Καματερό   –        Πανερυθραϊκός    0-1
          Ηλυσιακός  –        Π. Φάληρο  1-0
          Άρης Πετρούπολης        –        Κηπούπολη3-0
          Τράχωνες    –        Μικρασιατικός     3-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μικρασιατικός – Πανερυθραϊκός, Κηπούπολη – Καματερό, Παλαιό Φάληρο – Άρης Πετρούπολης, Βύρωνας – Ηλυσιακός, Τράχωνες – ΑΟ Ιλίου.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγων.)
          Ήφαιστος Περ.     –        Ελπίδα        0-1
          Χαϊδάρι       –        Απόλλων Χαλ.     1-1
          Παπάγος     –        Ιάσονας       0-0
          Μελίσσια    –        Θύελλα Αγ. Δημ. 0-1
          Διάνα Ηλιουπ.      –        Χαλάνδρι 2-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χαλάνδρι – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Ιάσονας – Μελίσσια, Απόλλων Χαλανδρίου – Παπάγος, Ελπίδα – Χαϊδάρι, Διάνα Ηλιούπολης – Ήφαιστος Περιστερίου.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγων.)
          Κορωνίδα   –        Κολωνός     1-0
          Κοψαχείλα  –        Νεοπεντελικός     1-1
          Τερψιθέα    –        ΓΣ Καισαριανής   0-0
          Γκυζιακός   –        Γαλαξίας     3-2
          ΑΟ Γλυφάδας       –        ΠΟ Ψυχικού                   0-3
          Ηρακλής Περ.      –        Πέρα Κλουμπ 0-0
Η ΕΠΟΜΕΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γαλαξίας Περιστερίου – Πέρα Κλουμπ, ΓΣ Καισαριανής – Ηρακλής Περιστερίου, Νεοπεντελικός – Τερψιθέα, Κολωνός – Κοψαχείλα, ΠΟ Ψυχικού – Κορωνίδα Γαλατσίου, Γκυζιακός – ΑΟ Γλυφάδας.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγων.)
          Ασλούπολη –        Χαλκηδονικός      1-2
          Άμιλλα Περ.         –        Ταταύλα      1-0
          Φωστήρας Ηλιούπ.        –        Γαλάτσι       0-0
          ΑΕ Περιστερίου   –        Ατρόμητος Χαλ.   3-1
          Παράδεισος –        Ατρόμητος Μετ. 0-0
          Εθνικός Αστέρας  –        Ιπποκράτης 1-5
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ιπποκράτης, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Εθνικός Αστέρας, Γαλάτσι – Παράδεισος, Ταταύλα – Φωστήρας Ηλιούπολης, Χαλκηδονικός – Άμιλλα Περιστερίου, ΑΕ Περιστερίου – Αλσούπολη.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγων.)
          Νέα Σμύρνη          –        ΑΟ καλαμακίου    0-1
          Άρης Καλαμακίου          –        Λαύρα Αργυρ.      0-0
          Ορφέας Αιγάλεω  –        Δάφνη Αθηνών     1-0
          ΑΕ Μεταμόρφωσης       –        Άρης Χολαργού   1-1
          Κηφισιά 2010       –        Ελευθερούπολη 0-0
  • Ρεπό είχε ο Αστέρας Εξαρχείων.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελευθερούπολη – Ορφέας Αιγάλεω, Λαύρα Αργυρούπολης – Κηφισιά 2010, ΑΟ Καλαμακίου – Άρης Καλαμακίου, Άρης Χολαργού – Νέα Σμύρνη, Αστέρας Εξαρχείων – ΑΕ Μεταμόρφωσης.
  • Ρεπό έχει η Δάφνη Αθηνών
4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγων.)
          Πανιώνιος Καισαρ.        –        Πεύκη         1-2
          Υμηττός      –        Αθηναΐδα    0-2
          Θρίαμβος Χαϊδ.    –        Φοίνικας Περ.      1-3
          ΑΟΝ Αργυρούπολης      –        Λύκοι Χαϊδ.          0-3
          Ιεράπολη     –        Ποσειδώνας Γλυφ. 2-0
  • Ρεπό είχε ο Άγιος Θωμάς
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ποσειδώνας Γλυφάδας – Υμηττός, Φοίνικας Περιστερίου – Ιεράπολη, Λύκοι Χαϊδαρίου – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Πεύκη – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Άγιος Θωμάς – Πανιώνιος Καισαιριανής.
  • Ρεπό έχει η Αθηναΐδα.

Related posts

Αγιασμός & Έναρξη προετοιμασίας ΑΕ Χαλανδρίου στις 6 Αυγούστου

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (7/1) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Χαϊδάρι: Τέλος ο Ίγκλη Σεβάι

admin