16.9 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 2, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ Εθνική: Τι έγινε σήμερα (24/10) στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς 0-1, Δόξα Δράμας – Ορφέας Ξάνθης 0-0, Νέστος Χρυσούπολης – Αγροτικός Αστέρας 1-1, Αλεξανδρούπολη – Εθνικός Σοχού 0-2, Μ. Αλέξ, Ορφανίου – Πανδραμαϊκός 0-2, Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου 3-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Δράμας – Θερμαϊκός Θέρμης, Αναγέννηση Πλαγιάς – Νέστος Χρυσούπολης, Ορφέας Ξάνθης – Αλεξανδρούπολη, Αγροτικός Αστέρας – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου, Εθνικός Σοχού – Άρης Αβάτου, Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός.

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Μακεδονικός 0-2 , Κοζάνη – Εδεσσαϊκός 0-1, Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Λευκίμμη 3-0, ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Θύελλα Σαρακηνών 3-2, Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 0-4, Γιαννιτσά – Κτηνοτροφικός Αστέρας 0-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μακεδονικός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Κοζάνη – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων, ΑΕ Λευκίμμης – Ηρακλής Αμπελοκήπων, Θύελλα Σαρακηνών – Γιαννιτσά, Κτηνοτροφικός Αστέρας – ΑΕ Ποντίων, Εδεσσαϊκός – ΟΦ Αγίου Ματαθίου.

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Αρτάκη – Ηρακλής Λάρισας 0-0, Ελασσόνα – ΠΟ Φήκης 1-0, Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Υπάτου 1-2, Θησέας Αγριάς – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0, Αταλάντη – Αμβρυσσέας 1-2, Αετός Μακρυχωρίου – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ελασσόνα – Νέα Αρτάκη, Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά, ΠΟ Φήκης – Θησέας Αργιάς, ΑΟ Υπάτου – Αταλάντη, Εθνικός Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου, Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας.

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Σκουλικάδου – Αίας Γαστούνης 1-3, Διαγόρας Βραχνέικων – Τηλυκράτης 0-1, Αναγέννηση Άρτας – Παναιγιάλειος 1-2 (σε εξέλιξη), Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Διαβολιτσίου 3-3 (σε εξέλιξη), Αχέρων Καναλακίου – Παναχαϊκή 3-1, Αμβρακικός Λουτρού – ΠΑΟ Βάρδας 0-0 (σε εξέλιξη).

  • Ρεπό είχε ο Παναργινιακός.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναγρινιακός – Εθνικός Σκουλικάδου, Αίας Γαστούνης – Διαγόρας Βραχνέικων, Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός Αστέρας, Παναιγιάλειος – Αχέρων Καναλακίου, ΑΟ Διαβολιτσίου – Αμβρακικός Λουτρού, Παναχαϊκή – Παβουπρασιακός.

8 Ρεπό έχει η Αναγέννηση Άρτας.

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Σκάλας – ΑΕ Ερμιονίδας 1-1, Παναρκαδικός – Άγιος Ιερόθεος 2-0, Σαντορίνη – Ερμής Μελιγούς 3-0, ΑΕ Μυκόνου – Ηλιούπολη 3-1, Φοίνικας Επιδαύρου – Φωστήρας 2-0.

  • Ρεπό είχε ο Χαραυγιακός.

Η ΕΠΟΜΕΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Χαραυγιακός – Άρης Σκάλας, Ερμιονίδα – Παναρκαδικός, Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Μυκόνου, Εμρής Μελιγούς – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου, Φωστήρας – Ηλιούπολη.

  • Ρεπό έχει η Σαντορίνη.

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Πανελευσινιακός – Εθνικός Πειραιώς 2-1, Αήττητος Σπάτων – Κ. Αστέρας Βάρης 1-2, Θύελλα Ραφήνας- Προοδευτική 0-2, Αίας Σαλαμίνας – ΑΟ Πυλίου 1-1. Αιολικός-Κερατσίνι (Δευτέρα 25/10)

  • Ρεπό είχε ο Καραβάς.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καραβάς – Αιολικός, Κερατσίνι – Πανελευσινιακός, Εθνικός Πειραιά – Θύελλα Ραφήνας, Κ. Αστέρας Βάρης – Αίας Σαλαμίνας, ΑΟ Πυλίου – Προοδευτική.

  • Ρεπό έχει ο Αήττητος Σπάτων.

 

7Ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Ρουφ – ΑΕ Νεάπολης 2-1, Αλμυρός Ηρακλείου – Άγιος Νικόλαος 0-1, Άρης Σούδας – ΑΟ Πόρου 0-0, Ατσαλένιος – Αναγέννηση Ιεράπετρας 2-0, Γιούχτας – Πανιώνος 1-4.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νεάπολη – Άρης Σούδας, Αλμυρός – ΠΑΟ Ρουφ, Αναγέννηση Ιεράπετρας – Πανιώνιος, ΑΟ Πόρου – Γιούχτας, Άγιος Νικόλαος – Ατσαλένιος.

 

Related posts

Πρόκριση στον τελικό του Κυπέλλου η Ερμιονίδα

Abola Team 2

Στον Παναθηναϊκό ο Μακέντα

Abola Team 2

Στήριξη σε νέα παιδιά από το Αιγάλεω

Abola Team 2