14.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2021
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα στην Αθήνα

ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Λυκόβρυση – Δάφνη Π. Φαλήρου 0-2, Αίαντας Ταύρου – Ανθούπολη 0-0, Ολυμπιακός Ν. Λιοσίων – Άγιος Δημήτριος 2-1, Αγία Παρασκευή – Κένταυρος Βριλησσίων 1-1,  ΑΟ Περιστερίου – Δόξα Βύρωνος 3-1.
  • Ρεπό είχαν οι Άγιοι Ανάργυροι.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ανθούπολη – Λυκόβρυση, Άγιος Δημήτριος – Αίαντας Ταύρου, Άγιοι Ανάργυροι – Αγία Παρασκευή, Κένταυρος Βριλησσίων – Αο Περιστερίου, Δόξα Βύρωνος – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων.
  • Ρεπό έχει η Δάφνη Π. Φαλήρου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Βριλήσσια – Άταλος 1-2, Πετράλωνα – Αστέρας Ζωγράφου 0-1, Χολαργός – Σούρμενα 1-1, Αθηναϊκός  Αγία Ελεούσα 0-0, Νέα Ιωνία – ΑΕ Ηρακλείου 0-1.
  • Ρεπό είχε ο ΓΣ Αργυρούπολης.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αγία Ελεούσα – Βριλήσσια, Αστέρας Ζωγράφου – Αθηναϊκός, ΓΣ Αργυρούπολης – Χολαργός, Σούρμενα – Νέα Ιωνία, ΑΕ Ηράκλειο – Πετράλωνα.
  • Ρεπό έχει ο Άτταλος.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΑΟ Ιλίου – Ηλυσιακός 0-4, Βύρωνας – Καματερό 4-2,  Παλαιό Φάληρο – Πανερυθραϊκός 1-0, ΑΟ Μικρασιατικός – Κηπούπολη 0-2, Τράχωνες – Άρης Πετρούπολης 2-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηλυσιακός – ΑΟ Μικρασιατικός, Κηπούπολη – Παλαιό Φάληρο, Πανερυθραϊκός – Βύρωνας, Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Ιλίου, Καματερό – Τράχωνες.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Ήφαιστος Περιστερίου – ΑΟ Χαϊδαρίου 3-4, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Μελίσσια 1-1, Διάνα Ηλιούπολης – Παπάγος 1-1, Απόλλων Χαλανδρίου – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 2-1, Χαλάνδρι – Ιάσονας 3-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χαϊδάρι – Χαλάνδρι, Ιάσονας – Απόλλων Χαλανδρίου, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Παπάγος – Ήφαιστος Περιστερίου, Μελίσσια – Διάνα Ηλιούπολης.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γαλαξίας Περιστερίου – ΓΣ Καισαριανής 0-2, Κολωνός – Ηρακλής Περιστερίου 1-3, ΠΟ Ψυχικού – Τερψιθέα 1-0, ΑΟ Γλυφάδας – Κορωνίδα Γαλατσίου 0-4, Γκυζιακός – Κοψαχείλας 1-3, Νεοπεντελικός – Πέρα Κλουμπ 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κορωνίδα Γαλατσίου – Γαλαξίας Περιστερίου, ΓΣ Καισαριανής – Νεοπεντελικός, Πέρα Κλουμπ – Κολωνός, Ηρακλής Περιστερίου – ΠΟ Ψυχικού, Κοψαχείλα – ΑΟ Γλυφάφας, Τερψιθέα – Γκυζιακός.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 0-5, Αλσούπολη – Άμιλλα Περιστερίου 1-2, ΑΕ Περιστερίου – Φωστήρας Ηλιούπολης 0-4, Χαλκηδονικός – Παράδεισος 1-3, ΠΑΣ Γαλάτσι – Ιπποκράτης 2-0, Ταταύλα – Εθνικός Αστέρας 3-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άμιλλα Περιστερίου – Ατρόμητος Χαλανδρίου, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – ΠΑΣ Γαλάτσι, Ιπποκράτης – Ταταύλα, Εθνικός Αστέρας – Χαλκηδονικός, Φωστήρας Ηλιούπολης – Αλσούπολη, Παράδεισος – ΑΕ Περιστερίου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Λαύρα Αργυρούπολης – Δάφνη Αθηνών 2-1, ΑΟ Καλαμακίου – Ορφέας Αιγάλεω 0-1, Άρης Χολαργού – Κηφισιά 2010 0-2, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Νέα Σμύρνη 2-1, Αστέρας Εξαρχείων – Άρης Καλαμακίου 0-0.
  • Ρεπό είχε η Ελευθερούπολη.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελευθερούπολη – Λαύρα Αργυρούπολης, Δάφνη Αθηνών – ΑΟ Καλαμακίου, Ορφέας Αιγάλεω – Άρης Χολαργού, Άρης Καλαμακίου – ΑΕ Μεταμόρφωσης, Κηφισιά 2010 – Αστέρας Εξαρχείων.
  • Ρεπό έχει η Νέα Σμύρνη.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Φοίνικας Περιστερίου – Αθηναΐδα 1-0,  Πανιώνιος Καισαριανής – ΑΟΝ Αργυρούπολης 4-0, Άγιος Θωμάς – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 5-0,  Λύκοι Χαϊδαρίου – Υμηττός 0-1, Πεύκη – Ιεράπολη Αιγάλεω 4-0.
  • Ρεπό είχε ο Ποσειδώνας Γλυδάφας.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Ποσειδώνας Γλυφάδας – Φοίνικας Περιστερίου, Αθηναΐδα – Λύκοι Χαϊδαρίου, Υμηττός – Πεύκη, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Πανιιώνιος Καισαριανής, Ιεράπολη – Αιγάλεω – Άγιος Θωμάς.
  • Ρεπό έχει ο ΑΟΝ Αργυρούπολης.
 Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Παγκράτι – Θρίαμβος Αθηνών 1-0, Αίμος Πετρούπολης – Ίωνες 0-2, Προμηθέας – Λέοντες 2-0,  Κεραυνός Πετρούπολης – Νίκη Αλίμου 3-1, Θεμιστοκλής Αιγάλεω – Αστέρας Γλυφάδας 1-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λέοντες – Κεραυνός Πετρούπολης, Θεμιστοκλής Αιγάλεω – Προμηθέας, Νίκη Αλίμου – Παγκράτι, Θρίαμβος Αθηνών – Αίμος Πετρούπολης , Αστέρας Γλυφάδας – Ίωνες Παλαιού Φαλήρου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Μαρούσι – Θύελλα Περιστερίου 0-0, Κρόνος Αθηνών – Πανθησειακός 3-1, Κεραμεικός – Φωστήρας Καισαριανής 1-1, ΑΟ Κωφών – Φοίνικας Καλλιθέας 0-0, Ιλίσια 2004 – Άτλας Κυψέλης 1-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άτλας Κυψέλης – ΑΟ Κωφών, Κεραμεικός – Ιλίσια 2004, Φοίνικας Καλλιθέας – Μαρούσι, Θύελλα Περιστερίου – Κρόνος Αθηνών, Φωστήρας Καισαριανής – Πανθησειακός.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Πατήσια – Αρίωνας 7-0, Ερμής / Ειρήνη Ηρακλείου – Δόξα Γκύζη 1-1, Λαρισαϊκός – Δούρειος Κυψέλης 1-3, Αμπελόκηποι – Πράσινα Πουλιά 6-0, Άφοβος – Πλάτωνας 2-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πλάτωνας – Ερμής / Ειρήνη Ηρακλείου, Αμπελόκηποι – Άφοβος, Δόξα Γκύζη – Πατήσια, Αρίωνας – Λαρισαϊκός, Πράσινα Πουλιά – Δούρειος Κυψέλης.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Τριφυλλιακός – Διαγόρας Αιγάλεω 1-0, Αστέρας Χαϊδαρίου – Δάσος Χαϊδαρίου 1-0, Κουκάκι – Ζέφυρος 0-6, ΑΕ Ιλίου – Αττικός 1-1, Χρυσούπολη – Αναγέννηση Πετρούπολης 3-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Αναγέννηση Πετρούπολης – Αστέρας Χαϊδαρίου, Τριφυλλιακός – Χρυσούπολη, Δάσος Χαϊδαρίου – ΑΕ Ιλίου, Αττικός – Κουκάκι, Διαγόρας Αιγάλεω – Ζέφυρος.

Related posts

Επιστρέφει στη δράση η Ακαδημία της Δάφνης Παλαιού Φαλήρου

Στο δεύτερο ημίχρονο ανέβασε στροφές ο Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων (3-0)

Abola Team

ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα στην Αθήνα

Abola Team