10.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (6-7/11)

Οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της Γ’ Εθνικής που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 6 και 7 Νοεμβρίου, είναι οι εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7/11, 15.00)
Θερμαϊκό Θέρμης – Νέστος Χρυσούπολης: Καμπάταγης, πΑΣΤΙΆΔΗς, Ραβίκαλης (Δράμας),  Αλεξανδρούπολη – Δόξα Δράμας: Μυλοπούλου, Καρασαββαΐδης, Ζαχαριάς (Καβάλας), ,  Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Πλαγιάς: Παγώνης, Κωνσταντινίδης, Νικολής (Μακεδονίας), Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης; Σταφυλάς (Έβρου), Κατσαντύρας (Μακεδονίας), Μολιπέτρος (Έβρου), Απόλλων Παραλιμνίου – Αγροτικός Αστέρας: Ασβεστόπουλος (Κιλκίς), Μαυρίδης (Κιλκίς), Χρυσέλης (Ξάθης), Πανδραμαϊκός – Εθνικός Σοχού: Σαφούρης, Κρυώνας, Χολάνης (Σερρών).
2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7/11, 15.00)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ποσειδώνας Μηχανιώνας; Μπάλακας (Φλώρινας), Αδραμάνης (Πέλλας), Κεσίσογλου (Πέλλας), ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Κοζάνη: Μαγγιώργος (Ηπείρου), Διονύσης (Άρτας), Γκέλης (Ηπείρου), Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός: Τζίκας (Μακεδονίας), Τσεχελίδης (Τσεχελίδης), Σάκκος (Κοζάνης), Γιαννιτσά – Εδεσσαϊκός: Κεχαγιάς (Κοζάνης), Παπαδάκης (Ημαθίας), Ζουρνατζίδης (Ημαθίας),  Κτηνοτροφικός Αστέρας – Λευκίμμη: Πολυχρονίου (Καστοριάς), Σιδερίδης (Καστοριάς), Αλεξόπουλος (Τρικάλων), ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Θύελλα Σαρακηνών: Μπούτσικος (Μακεδονίας), Μπέκας (Ημαθίας), Αγγελόπουλος (Μακεδονίας).
3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7/11, 15.00)
Νέα Αρτάκη – Ατρόμητος Παλαμά: Τσιγαρίδας (Φθιώτιδας), Δόσκουρης (Φθιώτιδας), Βασιλείου(Βοιωτίας), Θησέας Αγριάς – Ελασσόνα: Κουτρομάνος (Καρδίτσας), Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων), Λεωνίδας (Τρικάλων), Αταλάντη – Ηρακλής Λάρισας: Αλαφογιάννης (Βοιωτίας), Πλέσσας (Φωκίδας), Τσιπούρας (Φωκίδας), Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Φήκης: Ασλανίδης, Κυριακού, Κουτσικανίδης (Πιερίας), Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας), Κατσαρός (Ευρυτανίας), Δεδικούσης (Λάρισας), Αμβρυσσέας Διστόμου – Εθνικός Κεραμιδίου: Μαράνος, Γκούντας, Κουκόπουλος (Αθηνών).
4ος ΟΜΙΛΟΣ
(7/11, 14.00)
Αναγέννηση Άρτας – Εθνικός Σκουλικάδου: Γιούργας, Μίχος, Σατκλίφ (Κέρκυρας)
(7/11, 15.00)
Διαγόρας Βραχνέικων – Ναυπακτιακός Αστέρας: Αυγερινός (Αρκαδίας), Μπάστας (Ζακύνθου), Πλέσσας (Ζακύνθου), Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου: Κεφίλη (Έβρου), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας), Γκουριώτης (Αργολίδας), Αίας Γαστούνης – Αμβρακικός Λουτρού: Παναγάκος, Αντωνόπουλος, Μπεκιάρης (Λακωνίας), Τηλυκράτης Λευκάδας – Παναχαϊκή: Φίτσας (Κέρκυρας), Αθανασίου (Άρτας), Μάνος (Άρτας), Παναιγιάλειος – ΑΟ Διαβολιτσίου: Χατζηγιάννης (Περαιά), Σόφιας (Ανατολικής Αττικής), Μανούρας (Δυτικής Αττικής),
* Ρεπό έχει ο Παμβουπρασιακός.
5ος ΟΜΙΛΟΣ
(7/11, 11.00)
Σαντορίνη – Χαραυγιακός: Δαμιανάκης Καράκελες, Μπουμπγιατζόγλου (Πειραιώς)
(7/11, 15.00)
Άρης Σκάλας – Παναρκαδικός: Χρονάς, Παπαδιονυσίου, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας), ΑΕ Μυκόνου – Ερμιονίδα; Καλογερόπουλος, Μητράκος Μητροφάνης (Αθηνών), Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος: Μπόζνος, Παπαγεωργίου, Τσούκας (Αρκαδίας), Ηλιούπολη – Ερμής Μελιγούς: Ρεντίφης, Τσελεπίδης, Αλεξοπούλου (Ανατολικής Αττικής).
6ος ΟΜΙΛΟΣ
(6/11, 15.00)
Αήττητος Σπάτων – Καραβάς: Δημαράκης (Δωδεκανήσου), Ιωάννου (Εύβοιας), Σέρρας (Εύβοιας)
(7/11, 13.30)
Αιολικός – Πανελευσινιακός: Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων), Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας), Κυριακάπουλος (Ανατολικής Αττικής)
 (7/11, 15.00)
Θύελλα Ραφήνας – Κερατσίνι: Δημητρακόπουλος, Βαμβακάς, Μιμίδης (Αθηνών), ΑΟ Πυλίου – Εθνικός Πειραιά: Χρόνης, Παύλος, Τσαγανού (Δυτικής Αττικής), Προοδευτική – Κ. Αστέρας Βάρης: Παναγιωτάρας, Ανδρέου, Γαλάνης (Αθηνών).
 7ος ΟΜΙΛΟΣ
(7/11, 15.00)
 ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Σκάλας: Αλατσάκης, Ιωαννίδης, Σγουράκης (Πειραιώς), Ατσαλένιος – Αλμυρός: Σαμιωτάκης, Τσαμπουράκης, Βισκαδούρος (Ηρακλείου), Γιούχτας – Νεάπολη: Τρίγκας, Κολοκοτρώνης, Μαυρεδάκης (Χανίων), Πανιώνιος – Άγιος Νικόλαος: Αντ. Βλάχος (Ανατολικής Αττικής), Καούρας (Βοιωτίας), Καλαμπούκας (Βοιωτίας), Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΟ Πόρου: Στραυρουλάκης, Βαρβαντάκης, Βλαχάκης (Ρεθύμνου).

Related posts

Ξεκίνημα για Θύελλα Ραφήνας

Ρένος Γιαμπουράς

Εναρμόνισε το αποτέλεσμα με τα “προσόντα” του…

Επίσημο: Την επόμενη εβδομάδα οι αποφάσεις για Γ’ Εθνική και Football League

Γιώργος Ανανίδας