10.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2021
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Η σημερινή (7/11) αγωνιστική δράση στις τρεις κατηγορίες

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΌΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Δάφνη Π. Φαλήρου – Ανθούπολη 0-3, Λυκόβρυση – Άγιος Δημήτριος 0-1, ΑΟ Περιστερίου – Άγιοι Ανάργυροι 2-1, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Κένταυρος Βριλησσίων 3-1, Αίαντας Ταύρου – Δόξα Βύρωνος 3-0.
  • Ρεπό είχε η Αγία Παρασκευή.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άγιος Δημήτριος – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου, Αγία Παρασκευή – ΑΟ Περιστερίου, Άγιοι Ανάργυροι – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων, Κένταυρος Βριλησσίων – Αίαντας Ταύρου, Δόξα Βύρωνος – Λυκόβρυση.
  • Ρεπό έχει η Ανθούπολη.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Άτταλος – Αγία Ελεούσα 3-0, Βριλήσσια – Αστέρας Ζωγράφου 1-1, Νέα Ιωνία – ΓΣ Αργυρούπολης 2-0, Πετράλωνα – Σούρμενα 0-1, Αθηναϊκός – ΑΕ Ηράκλειο 1-0.
  • Ρεπό είχε ο Χολαργός.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Ζωγράφου – Άτταλος, Χολαργός – Νέα Ιωνία, ΓΣ Αργυρούπολης – Πετράλωνα, Σούρμενα – Αθηναϊκός, ΑΕ Ηρακλείου – Βριλήσσια.
  • Ρεπό έχει η Αγία Ελεούσα.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Τράχωνες – Πανερυθραϊκός 0-0, ΑΟ Ιλίου – Καματερό 0-2, Ηλυσιακός – Άρης Πετρούπολης 1-4, Βύρωνας – Κηπούπολη 0-0, Μικρασιατικός – Παλαιό Φάληρο 0-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άρης Πετρούπολης – Μικρασιατικός, Παλαιό Φάληρο – Βύρωνας, Καματερό – Ηλυσιακός, Πανερυθραϊκός – ΑΟ Ιλίου, Κηπούπολη – Τράχωνες.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Διάνα Ηλιούπολης – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 1-1, Ήφαιστος Περιστερίου – Μελίσσια 3-1, Χαϊδάρι – Παπάγος 4-1, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Ιάσονας 3-2, Χαλάνδρι – Απόλλων Χαλανδρίου 2-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παπάγος – Χαλάνδρι, Απόλλων Χαλανδρίου – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Μελίσσια – Χαϊδάρι, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Ήφαιστος Περιστερίου, Ιάσονας – Διάνα Ηλιούπολης.
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Γαλαξίας Περιστερίου – Νεοπεντελικός 1-3, Κολωνός – ΓΣ Καισαριανής 1-4, ΠΟ Ψυχικού – Πέρα Κλουμπ 1-0, Κορωνίδα – Κοψαχείλα 1-3, ΑΟ Γλυφάδας – Τερψιθέα 2-2, Γκυζιακός – Ηρακλής Περιστερίου 0-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κοψαχείλα – Γαλαξίας Περιστερίου, Νεοπεντελικός  Κολωνός, ΓΣ Καισαριανής – ΠΟ Ψυχικού, Τερψιθέα – Κορωνίδα, Ηρακλής Περιστερίου – ΑΟ Γλυφάδας, Πέρα Κλουμπ – Γκυζιακός.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Ατρόμητος Χαλανδρίου – ΠΑΣ Γαλάτσι 1-0, Ταταύλα – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 0-5, Χαλκηδονικός – Ιπποκράτης 0-4, Άμιλλα Περιστερίου – Φωστήρας Ηλιούπολης 2-3, Αλσούπολη – Παράδεισος 2-3, ΑΕ Περιστερίου – Εθνικός Αστέρας 2-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φωστήρας Ηλιούπολης – Ατρόμητος Χαλανδρίου, ΠΑΣ Γαλάτσι – Ταταύλα, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Χαλκηδονικός, Παράδεισος – Άμιλλα Περιστερίου, Εθνικός Αστέρας – Αλσούπολη, Ιπποκράτης – ΑΕ Περιστερίου.
 
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
ΑΟ Καλαμακίου – Ελευθερούπολη 0-0, Άρης Χολαργού – Δάφνη Αθηνών 1-2, Νέα Σμύρνη – Άρης Καλαμακίου 0-1, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Κηφισιά 2010 2-0, Αστέρας Εξαρχείων – Ορφέας Αιγάλεω 2-1.
  • Ρεπό είχε η Λαύρα Αργυρούπολης.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λαύρα Αργυρούπολης – ΑΟ Καλαμακίου, Ελευθερούπολη – Άρης Χολαργού, Κηφισιά 2010 – Νέα Σμύρνη, Ορφέας Αιγάλεω – ΑΕ Μεταμόρφωσης, Δάφνη Αθηνών – Αστέρας Εξαρχείων.
  • Ρεπό έχει ο Άρης Καλαμακίου.
4ος ΟΜΙΛΟΣ  (6η αγωνιστική)
Λύκοι Χαϊδαρίου – Ποσειδώνας Γλυφάδας 3-1, Πεύκη – Αθηναΐδα 1-2, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 1-1, Πανιώνιος Καισαριανής – Ιεράπολη Αιγάλεω 3-1, Άγιος Θωμάς – Υμηττός 3-2.
  • Ρεπό είχε ο Φοίνικας Περιστερίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φοίνικας Περιστερίου – Λύκοι Χαϊδαρίου, Ποσειδώνας Γλυφάδας – Πεύκη, Ιεράπολη Αιγάλεω – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Υμηττός – Πανιώνιος Καισαριανής, Αθηναΐδα – Άγιος Θωμάς.
  • Ρεπό έχει ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου.
 
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Προμηθέας – Αστέρας Γλυφάδας 4-1, Ίωνες – Θρίαμβος Αθηνών 4-2, Αίμος Πετρούπολης – Νίκη Αλίμου 0-0, Κεραυνός Πετρούπολης – Θεμιστοκλής Αιγάλεω 3-1, Παγκράτι – Λέοντες 4-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Λέοντες – Αίμος Πετρούπολης, Θεμιστοκλής Αιγάλεω – Παγκράτι, Προμηθέας –  Κεραυνός Πετρούπολης, Νίκη Αλίμου – Ίωνες Παλαιού Φαλήρου, Αστέρας Γλυφάδας – Θρίαμβος Αθηνών.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ιλίσσια  2004 – Φωστήρας Καισαριανής 3-0, Πανθησειακός – Θύελλα Περιστερίου 1-0, Κρόνος Αθηνών – Φοίνικας Καλλιθέας 0-0, ΑΟ Κωφών – Κεραμεικός 0-1, Μαρούσι – Άτλας Κυψέλης 0-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άτλας Κυψέλης – Κρόνος Αθηνών, Κεραμεικός – Μαρούσι, Ιλίσσια 2004- ΑΟ Κωφών, Φοίνικας Καλλιθέας – Πανθησειακός, Φωστήρας Καισαριανής – Θύελλα Περιστερίου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Άφοβος – Πράσινα Πουλιά 4-0, Δούρειος Κυψέλης – Αρίωνας 1-2, Λαρισαϊκός – Δόξα Γκύζη 1-1, Ερμής / Ειρήνη Ηρακλείου – Αμπελόκηποι 1-0, Πατήσια – Πλάτων 0-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πλάτωνας – Λαρισαϊκός, Αμπελόκκηποι – Πατήσια, Άφοβος – Ερμής  /Ειρήνη Ηρακλείου, Δόξα Γκύζη  – Δούρειος Κυψέλης, Πράσινα Πουλιά – Αρίωνας.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Χρυσούπολη – Διαγόρας Αιγάλεω 2-0, ΑΕ Ζέφυρος – Αττικός 0-2, Κουκάκι – Δάσος Χαϊδαρίου 5-1, Αστέρας Χαϊδαρίου – Τριφυλλιακός 0-1, ΑΕ Ιλίου – Αναγέννηση Πετρούπολης 4-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Πετρούπολης – Κουκάκι, Τριφυλλιακός – ΑΕ Ιλίου, Χρυσούπολη – Αστέρας Χαϊδαρίου, Δάσος Χαϊδαρίου – ΑΕ Ζέφυρος, Διαγόρας Αιγάλεω – Αττικός.

Related posts

Ο Κώστας Θεοφάνης πρόεδρος στην Λυκόβρυση

Abola Team 3

Στο 0-0 έμεινε ο Κεραμεικός στο ματς με την Λαύρα Αργυρούπολης (ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Abola Team 3

Ο διαιτητής και οι βοηθοί στον αγώνα κατάταξης Άμιλλα Περιστερίου-Ελπίδα Αγ. Αναργύρων

Abola Team 3