14.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ Εθνική: Όλα τα αποτελέσματα στους επτά ομίλους

Στα παιχνίδια που έγιναν σήμερα (14/11) στη Γ’ Εθνική, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:
1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολη – Θερμαϊκός 2-1
Νέστος Χρυσούπολης – Μ. Αλέξ. Ορφανίου 1-0
Δόξα Δράμας – Άρης Αβάτου 0-1
Αναγέννηση Πλαγιάς – Απόλλων Παραλιμνίου 1-2
Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός 0-4
Εθνικός Σοχού – Αγροτικός Αστέρας 0-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/11, 15.00)
Θερμαϊκός Θέρμης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου, Άρης Αβάτου – Αλεξανδρούπολη, Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης, Πανδραμαϊκός – Δόξα Δράμας, Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Πλαγιάς, Αγροτικός Αστέρας – Ορφέας Ξάνθης/
2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Μακεδονικός – Κτηνοτροφικός Αστέρας 1-0
Εδεσσαϊκός – ΑΕ Ποντίων 1-0
Θύελλα Σαρακηνών – ΑΕ Λευκίμμης 2-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Μ. Αλέξ. Τρικάλων 1-0
Ποσειδώνας Μηχ. – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-1
Κοζάνη – Γιαννιτσά 0-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/11, 15.00)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ηρακλής Αμπελοκήπων, Γιαννιτσά – Άγιος Ματθαίος, Κτηνοτροφικός Αστέρας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας, ΑΕ Ποντίων – Κοζάνη, Θύελλα Σαρακηνών – Μακεδονικός, Λευκίμμη – Εδεσσαϊκός.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Θησέας Αγριάς – Νέα Αρτάκη 0-0
Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη 3-0
Ελασσόνα – Αετός Μακρυχωρίου ματαιώθηκε
Ηρακλής Λάρισας – Δήμητρης Ευξεινούπολης 0-0
ΠΟ Φήκης – Αμβυρσσέας 1-1
Εθνικός Κεραμιδίου – ΑΟ Υπάτου 0-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/11, 15.00)
Νέα Αρτάκη – Αταλάντη, Αετός Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς, Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ατρόμητος Παλαμά, Αμβρυσσέας Διστόμου – Ελασσόνα, Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισς, ΑΟ Υπάτου – ΠΟ Φήκης.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Εθνικός Σκουλ. – Ναυπακτιακός αναβλήθηκε
Αχέρων Καναλ. – Αναγέννηση Άρτας 3-0
Αμβρακικός- Διαγόρας Βραχνέικων ματαιώθηκε
Παμβουπρασιακός- Παναγρινιακός 0-0
Παναχαϊκή – Αίας Γαστούνης 1-0
Παναιγιάλειος – Τηλυκράτηςαναβλήθηκε
· Ρεπό έχει ο ΑΟ Διαβολιτσίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/11, 15.00)
Αχέρων Καναλακίου – Εθνικός Σκουλικάδου, Ναυπακτιακός Αστέρας – Αμβρακικός Λουτρού, Αναγέννηση Άρτας – Παμβουπρασιακός, Διαγόρας Βραχνέικων – Παναχαϊκή, Παναγρινιακός – ΑΟ Διαβολιτσίου, Αίας Γαστούνης – Παναιγιάλειος.
5ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Σαντορίνη – Άρης Σκάλας 2-0
Παναρκαδικός – ΑΕ Μυκόνου 3-1
Χαραυγιακός – Φοίνικας Επιδαύρου 0-1
Ερμιονίδα – Φωστήρας 0-1
Ερμής Μελιγούς – Άγιος Ιερόθεος 0-0
· Ρεπό έχει η Ηλιούπολη.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/11, 15.00)
Άρης Σκάλας – ΑΕ Μυκόνου, Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Σαντορίνη, Φωστήρας – Παναρκαδικός, Ηλιούπολη – Χαραυγιακός, Ερμής Μελιγούς – Ερμιονίδα.
6ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Αήττητος – Αιολικός 0-1
Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας 2-0
Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας 2-2
Κερατσίνι – ΑΟ Πυλίου 0-1
Κ. Αστέρας Βάρης- Εθνικός Πειραιώς 1-2
Ρεπό έχει η Προοδευτική.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/11, 15.00)
Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας, Αίας Σαλαμίνας – Αήττητος Σπάτων, ΑΟ Πυλίου – Πανελευσινιακός, Προοδευτική – Καραβάς, Κ. Αστέρας Βάρης – Κερατσίνι.
7ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Νεάπολη – Αναγέννηση Ιερ. 0-0
Αλμυρός – Πανιώνιος αναβλήθηκε
Άρης Σούδας – Γιούχτας 0-1
Ατσαλένιος – ΠΑΟ Ρουφ 2-3
Άγιος Νικόλαος – ΑΟ Πόρου 0-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/11, 15.00)
ΠΑΟ Ρουφ – Γιούχτας, Νεάπολη – Άγιος Νικόλαος, Πανιώνιος – Ατσαλένιος, Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Σούδας, ΑΟ Πόρου – Αλμυρός.

Related posts

Με τρίποντο θέλει να κλείσει ο ΠΟΑ

Abola Team 2

Κάτω από τα δοκάρια της Επισκοπής ξανά ο Αντώνης Κελαϊδής

Abola Team 3

Αίας Σαλαμίνας: Ενίσχυση στην άμυνα, ανακοίνωσε τον Στρατή Σαλταμάρα

Γιώργος Ανανίδας