14.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Τους αγώνες της Γ’ Εθνικής που θα διεξαχθούν στις 20 και 21 Νοεμβρίου, θα διευθύνουν οι παρακάτω διαιτητές:
1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
(20/11, 15.00)
Αγροτικός Αστέρας – Ορφέας Ξάνθης: Κατσίνης, Δεδονάκης, Γεωργαντέλης (Καβάλας).
(21/11, 15.00)
Θερμαϊκός Θέρμης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου: Χάψας (Σερρών), Κρυώνας (Σερρών), Πάνου (Χαλκιδικής), Άρης Αβάτου – Αλεξανδρούπολη: Λαπατάς, Καρακασίδης, Γκιόσι (Θράκης), Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης: Τζίκας, Τσεχελίδης, Κωνσταντινίδης (Μακεδονίας), Πανδραμαϊκός – Δόξα Δράμας: Σταφυλάς (Έβρου), Κατσαντούρας (Μακεδονίας), Κολιπέτρος (Έβρου), Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Πλαγιάς: Γ. Τασιόπουλος, Κ. Τασιόπουλος, Σφυρής (Θεσσαλίας),
2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
(20/11, 15.00)
Γιαννιτσά – Άγιος Ματθαίος: Παπαδόπουλος, Φακάνας, Αγγελόουλος (Μακεδονίας),
(21/11, 15.00)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ηρακλής Αμπελοκήπων: Διακουμάκος, Καλορόγιαννης, Τσικλιτάρη (Πιερίας), Κτηνοτροφικός Αστέρας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: Τζάμος, Σιδερίδης, Τσάγκας (Καστοριάς), ΑΕ Ποντίων – Κοζάνη: Φουστανάς, Χατζηβασιλείου, Παπαδοπούλου (Μακεδονιάς), Θύελλα Σαρακηνών – Μακεδονικός: Δραγούσης (Κιλκίς), Βακουφτσής (Σερρών), Μαυρίδης (Κιλκίς), Λευκίμμη – Εδεσσαϊκός: Νέος, Πάνος, Ευαγγέλου (Ηπείρου).
3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
(21/11, 15.00)
Νέα Αρτάκη – Αταλάντη: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας), Βασιλείου (Βοιωτίας), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας), Αετός Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς (ματαιώθηκε), Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ατρόμητος Παλαμά: Αντωνίου, Νάκας, Μίχος (Λάρισας), Αμβρυσσέας Διστόμου – Ελασσόνα: Τσατσούλης, Καραγιώργος, Μητράκος (Αθηνών), Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Μπογιατζόγλου (Ημαθίας), Γκόγκος (Ημαθίας), ΑΟ Υπάτου – ΠΟ Φήκης: Φωστέρης, Σόφιας, Τσέλιος (Ανατολικής Αττικής).
4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
(21/11, 15.00)
Αχέρων Καναλακίου – Εθνικός Σκουλικάδου: Τσοπλάκος, Γαλανόπουλος, Τάκος (Αιτωλοακαρνανίας), Ναυπακτιακός Αστέρας – Αμβρακικός Λουτρού (ματαιώθηκε), Αναγέννηση Άρτας – Παμβουπρασιακός: Φίτσας, Μερκούρης (Κέρκυρας), Μιχαλάς (Κέρκυρας), Διαγόρας Βραχνέικων – Παναχαϊκή: Κεφίλης (Έβρου), Σπηλιώτης (Κορίνθου), Κλεπετσάνης (Κορίνθου), Παναγρινιακός – ΑΟ Διαβολιτσίου: Σαφαρίκας, Ανδριανός, Καρράς (Αχαΐας), Αίας Γαστούνης – Παναιγιάλειος: Ρέκκας, Καρβούνης, Μπουρίκας (Μεσσηνίας).
5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
 (21/11, 11.00)
Άρης Σκάλας – ΑΕ Μυκόνου: Τσακάλης, Καραμέρος, Λιάπης (Ηλείας)
(11.30)
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Σαντορίνη: Μπόνζος, Λουκάς Παπαγεωργίου (Αρκαδίας)
(15.00)
Φωστήρας – Παναρκαδικός: Μπαλαχούτης, Πετρίδης (Πειραιά), Λαμπροπούλου (Βοιωτίας), Ηλιούπολη – Χαραυγιακός: Ζαχαρόπουλος (Ανατολικής Αττικής), Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής), Σακάλογλου (Καβάλας), Ερμής Μελιγούς – Ερμιονίδα: Ρούτσης, Μπουρτζοβίτης, Πιέτρης (Κορίνθου).
6ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
(21/11, 15.00)
Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας: Μαράνος (Αθηνών), Παπαδάμ (Χίου), Πετρίδης (Χίου), Αίας Σαλαμίνας – Αήττητος Σπάτων: Ζαφείρης (Ηρακλείου), Παύλος (Δυτικής Αττικής), Μανούρας (Δυτικής Αττικής), ΑΟ Πυλίου – Πανελευσινιακός: Ρεντίφης (Ανατολικής Αττικής), Μαραθωνίτης (Αθηνών), Τσελεπίδης (Ανατολικής Αττικής), Προοδευτική – Καραβάς: Καλογερόπουλος, Κουκόπουλος, Βαμβακάς (Αθηνών), Κ. Αστέρας Βάρης – Κερατσίνι: Πατεράκης, Μιμίδης, Τζάνης (Αθηνών).
7ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
(21/11, 15.00)
ΠΑΟ Ρουφ – Γιούχτας: Λαθύρης (Φθιώτιδας), Καράκελες (Πειραιά), Αλεξοπούλου (Ανατολικής Αττικής), Νεάπολη – Άγιος Νικόλαος: Γεωργόπουλος, Πέτσας, Μαρκετάκης (Χανίων), Πανιώνιος – Ατσαλένιος: Δαμιανάκης, Σγουράκης, Ιωαννίδης (Πειραιά), Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Σούδας: Μανδαλενάκης, Δασκαλάκης, Μάτσας (Ηρακλείου), ΑΟ Πόρου – Αλμυρός (Αναβάλλεται).

 

 

 

 

Related posts

Απόδραση από το Κιάτο ο Ιάλυσος, νίκησε εκτός έδρας 1-0 τον Πέλοπα!

Abola Team 2

Κρίσιμη έκτακτη Γ.Σ. στον Ιάλυσο

Abola Team 2

“Διαζύγιο” με Μασκλαβάνο και Θοδωρή Ράπτη στον Αήττητο

Abola Team 2