14.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2021
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Αναλυτικά τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες

Τα πλήρη αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ έχουν ως εξής:
1ος
OΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Ανθούπολη – Άγιος Δημήτριος 2-1, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Αγία Παρασκευή 2-5, Αίαντας Ταύρου – Άγιοι Ανάργυροι 2-2, Λυκόβρυση – Κένταυρος Βριλησσίων 1-1, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Δόξα Βύρωνος 0-1.
  • Ρεπό είχε ο ΑΟ Περιστερίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Περιστερίου – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων, Αγία Παρασκευή – Αίαντας Ταύρου, Άγιοι Ανάργυροι – Λυκόβρυση, Κένταυρος – Δάφνη Π. Φαλήρου, Δόξα Βύρωνος – Ανθούπολη.
  • Ρεπό έχει o Άγιος Δημήτριος.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Αγία Ελεούσα – Αστέρας Ζωγράφου 1-0, Πετράλωνα – Χολαργός 1-7, Αθηναϊκός – ΓΣ Αργυρούπολης 3-0, Βριλήσσια – Σούρμενα 3-2, Άτταλος – ΑΕ Ηρακλείου 2-1.
  • Ρεπό είχε η Νέα Ιωνία.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νέα Ιωνία – Πετράλωνα, Χολαργός – Αθηναϊκός, ΓΣ Αργυρούπολης – Βριλήσσια, Σούρμενα – Άτταλος, ΑΕ Ηρακλείου – Αγία Ελεούσα.
  • Ρεπό έχει ο Αστέρας Ζωγράφου
3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Μικρασιατικός – Βύρωνας αναβλήθηκε, Άρης Πετρούπολης – Καματερό 3-0, Ηλυσιακός – Πανερυθραϊκός 0-0, ΑΟ Ιλίου – Κηπούπολη 4-2, Τράχωνες – Παλαιό Φάληρο αναβλήθηκε.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Βύρωνας – Τράχωνες, Παλαιό Φάληρο – ΑΟ Ιλίου, Κηπούπολη – Ηλυσιακός, Πανερυθραϊκός – Άρης Πετρούπολης, Καματερό – Μικρασιατικός.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Χαλάνδρι – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 2-0, Παπάγος – Μελίσσια 1-3, Χαϊδάρι – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 2-0, Ήφαιστος Περιστερίου – Ιάσωνας 2-0, Διάνα Ηλιούπολης – Απόλλων Χαλανδρίου 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Διάνα Ηλιούπολης, Απόλλων Χαλανδρίου – Ήφαιστος Περιστερίου, Ιάσων – Χαϊδάρι, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Παπάγος, Μελίσσια – Χαλάνδρι.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Γαλαξίας – Κολωνός 0-1, ΠΟ Ψυχικού – Νεοπεντελικός 0-0, Κοψαχείλα – Τερψιθέα 1-2, Κορωνίδα – Ηρακλής Περιστερίου 1-3, ΑΟ Γλυφάδας – Πέρα Κλουμπ 2-5, Γκυζιακός – ΓΣ Καισαριανής 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τερψιθέα – Γαλαξίας, Κολωνός – ΠΟ Ψυχικού, Ηρακλής Περιστερίου – Κοψαχείλα, Πέρα Κλουμπ – Κορωνίδα, ΓΣ Κασαριανής – ΑΟ Γλυφάδας, Νεοπεντελκός – Γκυζιακός.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) 
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ταταύλα 3-0, Χαλκηδονικός – ΠΑΣ Γαλάτσι 1-4, Φωστήρας Ηλιούπολης – Παράδεισος 2-1, Άμιλλα Περιστερίου – Εθνικός Αστέρας 3-4, Αλσούπολη – Ιπποκράτης 2-1, ΑΕ Περιστερίου – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 1-5.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παράδεισος – Ατρόμητος Χαλανδρίου, Ταταύλα – Χαλκηδονικός, Εθνικός Αστέρας – Φωστήρας Ηλιούπολης, Ιπποκράτης – Άμιλλα Περιστερίου, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Αλσούπολη, ΠΑΣ Γαλάτσι – ΑΕ Περιστερίου.
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Άρης Χολαργού – Λαύρα Αργυρούπολης 0-0, Άρης Καλαμακίου – Κηφισιά 2010 2-0, Νέα Σμύρνη – Ορφέας Αιγάλεω 2-0, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Δάφνη Αθηνών 1-0, Αστέρας Εξαρχείων – Ελευθερούπολη 2-1.
  • Ρεπό είχε ο ΑΟ Καλαμακίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Καλαμακίου – Άρης Χολαργού, Ορφέας Αιγάλεω – Άρης Καλαμακίου, Δάφνη Αθηνών – Νέα Σμύρνη, Ελευθερούπολη – ΑΕ Μεταμόρφωσης, Λαύρα Αργυρούπολης – Αστέρας Εξαρχείων.
  • Ρεπό έχει η Κηφισιά 2010.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Πεύκη – Φοίνικας Περιστερίου 2-1, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Ιεράπολη 3-2, ΑΟ Ν. Αργυρούπολης – Υμηττός 3-0, Πανιώνιος Καισαριανής – Αθηναΐδα 1-3, Άγιος Θωμάς – Ποσειδώνας Γλυφάδας 1-0.
  • Ρεπό είχαν οι Λύκοι Χαϊδαρίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λύκοι Χαϊδαρίου – Πεύκη, Υμηττός – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Αθηναΐδα – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ποσειδώνας Γλυφάδας – Πανιώνιος Καισαριανής, Φοίνικας Περιστερίου – Άγιος Θωμάς.
  • Ρεπό έχει η Ιεράπολη.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Κεραυνός Πετρούπολης – Αστέρας Γλυφάδας 2-2, Θρίαμβος Αθηνών – Νίκη Αλίμου 2-1, Παγκράτι – Προμηθέας 3-1, Αίμος Πετρούπολης – Θεμιστοκλής Αιγάλεω 2-2, Ίωνες Π. Φαλήρου – Λέοντες 4-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Γλυφάδας – Νίκη Αλίμου, Κεραυνός Πετρούπολης – Παγκράτι, Προμηθέας – Αίμος Πετρούπολης, Θεμιστοκλής – Ίωνες, Λέοντες – Θρίαμβος Αθηνών.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
ΑΟ Κωφών –  Φωστήρας Καισαριανής 1-2, Θύελλα Περιστερίου – Φοίνικας Καλλιθέας 5-2, Μαρούσι – Ιλίσσια 2004 1-1, Κρόνος Αθηνών – Κεραμεικός 4-1, Πανθησειακός – Άτλας Κυψέλης 0-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φωστήρας Καισαριανής – Φοίνικας Καλλιθέας, ΑΟ Κωφών – Μαρούσι, Ιλίσσια 2004 – Κρόνος Αθηνών, Κεραμεικός – Πανθησειακός, Άτλας Κυψέλης – Θύελλα Περιστερίου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Ερμής Ηρακλείου – Πράσινα Πουλιά 7-0, Αρίωνας – Δόξα Γκύζη 1-1, Πατήσια – Άφοβος 1-1, Λαρισαϊκός – Αμπελόκηποι 1-4, Δούρειος Κυψέλης – Πλάτωνας 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πράσινα – Πουλιά – Δόξα Γκύζη, Ερμής Ηρακλείου – Πατήσια, Άφοβος – Λαρισαϊκός, Αμπελόκηποι – Δούρειος Κυψέλης, Πλάτωνας – Αρίωνας.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Αστέρας Χαϊδαρίου – Διαγόρας Αιγάλεω 3-3, Αττικός – Δάσος Χαϊδαρίου 4-0, ΑΕ Ιλίου – Χρυσούπολη 0-1, Κουκάκι – Τριφυλλιακός 0-2, Ζέφυρος – Αναγέννηση Πετρούπολης 2-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας Αιγάλεω – Δάσος Χαϊδαρίου, Αστέρας Χαϊδαρίου – ΑΕ Ιλίου, Χρυσούπολη – Κουκάκι, Τριφυλλιακός – ΑΕ Ζέφυρος, Αναγέννηση Πετρούπολης – Αττικός.

Related posts

«Έκλεισε» Βέλκο ο Γκυζιακός

Kώστας Παλαιολόγος

Ανακοινώνεται ο νέος προπονητής στο Ρουφ

Ρένος Γιαμπουράς

Κεραυνός Πετρούπολης-Ειρήνη Πετρούπολης 3-0

Abola Team 3