Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ Εθνική: Τι έγινε σήμερα (19/1) στους επτά ομίλους

Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας Αναβολή
Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός 3-0
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης 0-1
Πανδραμαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης 2-0
Μ. Αλέξ. Ορφανίου – Αλεξανδρούπολη 2-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/1, 15.00)
Αναγέννηση Πλαγιάς – Θερμαϊκός Θέρμης, Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Δράμας, Αγροτικός Αστέρας – Νέστος Χρυσούπολης, Εθνικός Σοχού – Αλεξανδρούπολη, Πανδραμαϊκός – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου, Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου.
2ος ΟΜΛΟΣ
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άγιος Ματθαίος 0-0
ΑΕ Λευκίμμης – Μ. Αλέξ. Τρικάλων 2-1
Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός 2-1
ΑΕ Ποντίων – Μακεδονικός 0-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας – Κοζάνη 1-2
Γιαννιτσά – Ποσειδώνας Μηχ. 1-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/1, 15.00)
Μακεδονικός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων, Εδεσσαϊκός – Κοζάνη, ΑΕ Λευκίμμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Θύελλα Σαρακηνών – ΟΦ Αγίου Ματθαίου, ΑΕ Ποντίων – Ηρακλής Αμπελοκήπων, Κτηνοτροφικός Αστέρας – ΑΣ Γιαννιτσά.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ Υπάτου – Αρτάκη 1-1
Εθνικός Κεραμιδίου – ΠΟ Φήκης 3-0
Αμβρυσσέας – Ηρακλής Λάρισας 1-2
Δήμητρα Ευξ. – Ελασσόνα 0-1
Αετός Μακρυχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά 0-3 α. α.
Αταλάντη – Θησέας Αγριάς 2-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/1, 15.00)
Ηρακλής Λάρισας – Νέα Αρτάκη, ΠΟ Φήκης – Ελασσόνα, ΑΟ Υπάτου – Ατρόμητος Παλαμά, Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Θησέας Αγριάς, Αμβρυσσέας Διστόμου – Αταλάντη, Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αετός Μαρκυχωρίου.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αίας Γαστούνης – Τηλυκράτης 0-3
Παναγρινιακός – Παναιγιάλειος 3-1
Διαγόρας Βραχν. – ΑΟ Διαβολιτσίου 1-1
Αναγέννηση Άρτας – Παναχαϊκή 0-3
Ναυπακτιακός – Παμβουπρασιακός 1-0
Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου 0-3 α. α.
Ρεπό είχε ο Εθνικός Σκουλικάδου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/1, 15.00)
Εθνικός Σκουλικάδου – Παναγρινιακός, Διαγόρας Βραχνέικων – Αίας Γαστούνης, Ναυπακτιακός Αστέρας – Τηλυκράτης, Αχέρων Καναλακίου – Παναγιάλειος, Αμβρακικός Λουτρού – ΑΟ Διαβολιτσίου, Παμβουπρασιακός – Παναχαϊκή.
Ρεπό έχει η Αναγέννηση Άρτας.
5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Μυκόνου – Σαντορίνη Αναβολή
Άγιος Ιερόθεος – Άρης Σκάλας Αναβολή
Ηλιούπολης – ΑΕ Ερμιονίδας Αναβολή
Φωστήρας – Χαραυγιακός 4-1
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Παναρκαδικός 2-4
Ρεπό είχε ο Ερμής Μελιγούς.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/1, 15.00)
ΑΕ Ερμιονίδας – Άρης Σκάλας, Άγιος Ιερόθεος – Παναρκαδικός, Ερμής Μελιγούς – Σαντορίνη, Ηλιούπολη – ΑΕ Μυκόνου, Φωστήρας – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου.
Ρεπό έχει ο Χαραυγιακός.
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Πειραιά – Αιολικός 4-1
Προοδευτική – Κερατσίνι 3-0
Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός 1-2
Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων 1-1
ΑΟ Πυλίου – Καραβάς (20/1)
Ρεπό είχε ο Αστέρας Βάρης.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/1, 15.00)
Κερατσίνι – Αιολικός, Εθνικός Πειραιά – Πανελευσινιακός, Αστέρας Βάρης – Αήττητος Σπάτων, Προοδευτική – Θύελλα Ραφήνας, ΑΟ Πυλίου – Αίας Σαλαμίνας.
Ρεπό έχει ο Καραβάς.
7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟ Ρουφ – Άγιος Νικόλαος 2-1
Αλμυρός – Αναγέννηση Ιεράπετρας 5-1
Άρης Σούδας – Πανιώνιος 0-0
Γιούχτας – Ατσαλένιος 1-0
ΑΟ Πόρου – Νεάπολη 2-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/1, 15.00)
Νεάπολη – ΠΑΟ Ρουφ, Άγιος Νικόλαος – Αλμυρός, ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας, Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ατσαλένιος, Πανιώνιος – Γιούχτας.

Related posts

Τον Γιάννη Ευαγγέλου προσέλαβε για γυμναστή ο Ατρόμητος Πειραιά

Abola Team 3

Στις 28 Μαϊου ο τελικός Κυπέλλου Γ’ Εθνικής!

Abola Team 3

Κάλεσμα στους φιλάθλους του κάνει ο Ηρόδοτος

Abola Team 2