Abola.gr
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ - 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ - 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΕΠΟ

Γ’ Εθνική: Τι έγινε σήμερα (23/1) στους επτά ομίλους

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αναγέννηση Πλαγιάς     –        Θερμαϊκός  0-1
          Ορφέας Ξάνθης    –        Δόξα Δράμας        0-3
          Αγροτικός Αστέρας       –        Νέστος Χρυσούπολης    3-1
          Εθνικός Σοχού      –        Αλεξανδρούπολη  2-0
          Πανδραμαϊκός      –        Μ. Αλέξ. Ορφανίου       1-1
          Απόλλων Παραλιμνίου  –        Άρης Αβάτου       0-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/1, 15.00)
Θερμαϊκός – Δόξα Δράμας, Νέστος Χρυσούπολης – Αναγέννηση Πλαγιάς, Αλεξανδρούπολη – Ορφέας Ξάνθης, Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αγροτικός Αστέρας, Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού, Πανδραμαϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
          Μακεδονικός        –        Μ. Αλέξ. Τρικάλων       3-0
          Εδεσσαϊκός –        Κοζάνη       0-3
          Λευκίμμη    –        Ποσειδώνας Μηχαν.      2-0
          Θύελλα Σαρακηνών       –        Άγιος Ματθαίος   4-0
          ΑΕ Ποντίων Κοζάνης    –        Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
          Κτηνοτροφικός Αστέρας         –        ΑΣ Γιαννιτσά       1-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/1, 15.00)  
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Κοζάνη, Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μακεδονικός, ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Εδεσσαϊκός, Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Λευκίμμης, Γιαννιτσά – Θύελλα Σαρακηνών, ΑΕ Ποντίων – Κτηνοτροφικός Αστέρας.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
          Ηρακλής Λάρισας          –        Νέα Αρτάκη         1-0
          ΠΟ Φήκης  –        Ελασσόνα   3-0
          ΑΟ Υπάτου –        Ατρόμητος Παλαμά       αναβλήθηκε
          Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  –        Θησέας Αγριάς     2-0
          Αμβρυσσέας         –        Αταλάντη    αναβλήθηκε
          Δήμητρα Ευξ.       –        Αετός Μακρυχωρίου      ματαιώθηκε
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/1, 15.00)
Νέα Αρτάκη – Ελασσόνα, Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας, Θησέας Αγριάς – ΠΟ Φήκης, Αταλάντη – ΑΟ Υπάτου, Αετός Μακρυχωρίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου, Αμβρυσσέας – Δήμητρα Ευξεινούπολης.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
          Εθνικός Σκουλικάδου    –        Παναγρινιακός     0-0
          Διαγόρας Βραχνέικων    –        Αίας Γαστούνης   3-0
          Ναυπακτιακός      –        Τηλυκράτης          1-2
          Αχέρων Καναλακίου      –        Παναιγιάλειος       1-0
          Αμβρακικός Λουτρού    –        ΑΟ Διαβολιτσίου  ματαιώθηκε
          Παμβουπρασιακός         –        Παναχαϊκή  2-4
  • Ρεπό είχε η Αναγέννηση Άρτας
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (30/1, 15.00)
Διαγόρας Βραχνέικων – Εθνικός Σκουλικάδου, Παναγρινιακός – Αναγέννηση Άρτας, Αίας Γαστούνης – Ναυπακτιακός, Τηλυκράτης – Αμβρακικός Λουτρού, Παναιγιάλειος – Παμβουπρασιακός, ΑΟ Διαβολιτσίου – Παναχαϊκή.
  • Ρεπό έχει ο Αχάρων Καναλακίου.
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής Μελιγούς   –        Σαντορίνη   0-2
Ηλιούπολη  –        ΑΕ Μυκόνου        3-0
Φωστήρας   –        Φοίνικας Νέας Επιδαύρου       1-0
ΑΕ Ερμιονίδας     –        Άρης Σκάλας αναβλήθηκε
Άγιος Ιερόθεος     –        Παναρκαδικός      3-2
  • Ρεπό είχε ο Χαραυγιακός
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/1, 15.00)
Άρης Σκάλας – Χαραυγιακός, Παναρκαδικός – ΑΕ Ερμιονίδας, ΑΕ Μυκόνου – Άγιος Ιερόθεος, Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Ερμής Μελιγούς, Ηλιούπολη – Φωστήρας.
  • Ρεπό έχει η Σαντορίνη
6ος ΟΜΙΛΟΣ
          Κερατσίνι   –        Αιολικός     (σήμερα, 14.00)
          Εθνικός       –        Πανελευσινιακός  1-1
          Αστέρας Βάρης    –        Αήττητος Σπάτων 2-1
          Προοδευτική        –        Θύελλα Ραφήνας  1-1
          ΑΟ Πυλίου –        Αίας Σαλαμίνας    αναβλήθηκε
  • Ρεπό είχε ο Καραβάς.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/1, 15.00)
Αιολικός – Καραβάς, Πανελευσινιακός – Κερατσίνι, Θύελλα Ραφήνας – Εθνικός Πειραιά, Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Βάρης, Προοδευτική – ΑΟ Πυλίου.
  • Ρεπό έχει ο Αήττητος Σπάτων.
7ος ΟΜΙΛΟΣ
          Νεάπολη     –        ΠΑΟ Ρουφ  αναβλήθηκε
          Άγιος Νικόλαος    –        Αλμυρός     1-2
          ΑΟ Πόρου  –        Άρης Σούδας        3-0
          Αναγέννηση Ιεράπετρας –        Ατσαλένιος 0-2
          Πανιώνιος   –        Γιούχτας     1-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/1, 15.00)
Άρης Σούδας – Νεάπολη, ΠΑΟ Ρουφ – Αλμυρός, Πανιώνιος – Αναγέννηση Ιεράπετρας, Γιούχτας – ΑΟ Πόρου, Ατσαλένιος – Άγιος Νικόλαος.

Related posts

Ιστορικές στιγμές στην φιέστα της Ένωσης Αγ. Αναργύρων-Οι πρωταθλητές τίμησαν τον Άκη Ζήκο: ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΡΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ και ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Abola Team 3

Επίσημο: Επιστροφή των ομάδων της Γ’ Εθνικής στις προπονήσεις!

Γιώργος Ανανίδας

Φουλάρουν για ενίσχυση στην Ρόδο

Abola Team 2