Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Παιχνίδια σε έξι από τους επτά ομίλους

Συνεχίζεται σήμερα η δράση στη Γ’ Εθνική και με εξαίρεση τον έκτο όμιλο, όπου δεν υπάρχουν αγώνες, γίνονται παιχνίδια σε όλους του υπόλοιπους ομίλους. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ  (19η αγωνιστική)
Ορφέας Ξάνθης-Μ. Αλεξ. Ορφανίου: Τομαράς, Διονίδη, Καρακασίδης (Θράκης)
2ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Άγιος Ματθαίος: Δημέρας, Κωτούμπας, Δίχρης (Λάρισας)
3ος ΟΜΙΛΟΣ (20ή αγωνιστική)
Εθνικός Κεραμιδίου – Νέα Αρτάκη: Πολυχρονίου (Γρεβενών), Μπογιατζόγλου (Ημαθίας), Μπόλης (Γρεβενών), Αμβρυσσέας – ΑΟ Υπάτου: Τσατσούλης (Αθηνών), Καλοπίσης (Αθηνών), Καλινιώτης (Σάμου), Δημήτρα Ευξ. – ΠΟ Φήκης: Μπούτσικος, Νικολής, Λαζαρίδης Μακεδονίας), Αετός Μακρυχωρίου – Ηρακλής Λάρισας (ματαιώνεται), Αταλάντη – Ελασσόνα: Σαρρής, Τασιόπουλος, Σακκάς (Θεσσαλίας), Θησέας Αγριάς – Ατρόμητος Παλαμά: Αντωνίου, Κοντογιώργος, Παπαγεωργίου (Λάρισας)
4ος ΟΜΙΛΟΣ (24η αγωνιστική)
Παναιγιάλειος – Εθνικός Σκουλικάδου: Ψαρίδης, Καφρίτσσσας, Μαρκαντωνάτος (Αθηνών), ΑΟ Διαβολιτσίου – Τηλυκράτης: Τριανταφύλλου, Τούμπας, Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας), Παμβουπρασιακός – Αίας Γαστούνης: Μιχαλόπυλος, Πλέσσας, Μπάστας (Ζακύνθου), Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός (Ματαιώνεται), Αχέρων Καναλακίου – Διαγόρας Βραχνέικων: Νέος, Γκέλης, Σίσκας (Ηπείρου), Αναγέννηση Άρτας – Ναυπακτιακός: Χρονάς, Καρράς, Αβραμοπούλου (Αχαΐας).
*** Ρεπό έχει η Παναχαϊκή.
5ος ΟΜΙΛΟΣ (20ή αγωνιστική)
Ερμής Μελιγούς – Άρης Σκάλας: Μπεκιάρης, Οικονόμου, Θεοδωρόπουλος (Κορίνθου), Ηλιούπολη – Άγιος Ιερόθεος: Ζαχαρόπουλος, Σόφιας, Κωστάκης (Ανατολικής Αττικής), Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΑΕ Ερμιονίδας: Λιάρος, Μπεκιάρης, Σόβολος (Λακωνίας), ΑΕ Μυκόνου – Χαραυγιακός: Παπαγεωργόπουλος, Γκουριώτης, Δημητρόπουλος (Αργολίδας), Σαντορίνη – Παναρκαδικός: Φωκάς, Ζούλη, Σταθοπούλου (Αχαΐας).
*** Ρεπό έχει ο Φωστήρας.
7ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)
Ατσαλένιος – Νεάπολη: Αντωνίου (Χανίων), Κολοκοτρώνης (Χανίων), Κοκμοτός (Δωδεκανήσου), Αλμυρός – Άρης Σούδας: Μόσχου, Θεοδωσάκης, Σιγανός (Λασιθίου), ΠΑΟ Ρουφ – Αναγέννηση Ιεράπετρας; Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων), Μανούρας (Δυτικής Αττικής) Παπαδάμ (Χίου), Πανιώνιος – ΑΟ Πόρου: Ρεντίφης (Ανατολικής Αττικής), Τσέλιος (Ανατολικής Αττικής), Ξουρίδας (Χίου), Γιούχτας – Άγιος Νικόλαος: Τρίγκας, Οβάκογλου, Ψιλιτέλης (Χανίων).

Related posts

Αποχαιρετιστήριο δείπνο στον Ηρόδοτο εν αναμονή της απόφασης

Abola Team 2

Δεν τα βρήκε με Διαγόρα ο Βελέτης!

Abola Team 2

Στον Ασπρόπυργο και ο Πρίκας!

Abola Team 2