free page hit counter
16.5 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2022
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023

2η Αγωνιστική

 

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/10/22 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/10/22 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/10/22 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/10/22 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
Ρεπό: ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/10/22 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 23/10/22 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 23/10/22 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 23/10/22 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 23/10/22 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/10/22 16:15 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 23/10/22 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α.
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

2η Αγωνιστική

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/10/22 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 23/10/22 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/10/22 16:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 23/10/22 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/10/22 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΑΡΙΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 23/10/22 11:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 23/10/22 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/10/22 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 23/10/22 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/10/22 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΩΝΗ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/10/22 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΙΑΣΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΠΟΨ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 23/10/22 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι.
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/10/22 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/10/22 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.

1η Αγωνιστική

Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 22/10/22 16:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΡΑΣΣΑ Μ.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/10/22 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ.
ΖΕΦΥΡΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 23/10/22 11:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 23/10/22 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΒΑΓΓΕΡ Χ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β., ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Σ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/10/22 11:00 ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/10/22 16:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.

 

Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/10/22 16:00 ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/10/22 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 22/10/22 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 23/10/22 11:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
ΠΛΑΤΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/10/22 11:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΒΑΓΓΕΡ Χ.

 

Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/10/22 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/10/22 11:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΠΟΛΥΖΟΣ Α.
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 23/10/22 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/10/22 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 23/10/22 16:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.

 

Related posts

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (22/10) στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς

Τεσσάρα τα Μελίσσια!

abola10

Οι διαιτητές στο ματς του Κυπέλλου Αγ. Παρασκευή-Άρης Πετρούπολης (Τετάρτη 31/1)

Abola Team 3