free page hit counter
17.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2022
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23

Α Κατηγορία (1η αγωνιστική)
1. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Σάββατο 22/10/22 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΥΖΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 23/10/22 00:00
3. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 23/10/22 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
4. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 23/10/22 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 23/10/22 16:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
6. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ραφήνας Κυριακή 23/10/22 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
7. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 23/10/22 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
8. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βάρης Κυριακή 23/10/22 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
9. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Τετάρτη 26/10/22 16:00
10. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Δημοτικό Αχαρνών Τετάρτη 26/10/22 16:00
11. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βούλας Τετάρτη 26/10/22 16:00
12. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΑΚ Παλλήνης Τετάρτη 26/10/22 16:00
13. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αρτέμιδος Τετάρτη 26/10/22 16:00
14. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γέρακα Τετάρτη 26/10/22 16:00
15. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Καλυβίων Τετάρτη 26/10/22 16:00
16. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών Τετάρτη 26/10/22 16:00

 

 

Β Κατηγορία (1η αγωνιστική)
17. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 22/10/22 16:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
18. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 22/10/22 16:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
19. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 23/10/22 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
20. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 23/10/22 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
21. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Κάτω Αχαρνών Κυριακή 23/10/22 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
22. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αυλώνα Κυριακή 23/10/22 16:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
23. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 23/10/22 16:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
24. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Κυριακή 23/10/22 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

 

 

Γ Κατηγορία (1η αγωνιστική)
25. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Διονύσου Σάββατο 22/10/22 16:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
26. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/10/22 16:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
27. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βούλας Σάββατο 22/10/22 16:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
28. ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Βάρης Σάββατο 22/10/22 16:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
29. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β Καπανδριτίου Κυριακή 23/10/22 16:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ .., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
30. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Κουβαρά Κυριακή 23/10/22 16:00 ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )

Related posts

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (12/5) για τα πρωταθλήματα και το Κύπελλο υποδομών στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι στιγμής ματς στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Ντοκουμέντα για να στηρίξει τα παράπονά του για κακή διαιτησία εμφάνισε ο Αστέρας Βάρης

Abola Team 2