free page hit counter
17.1 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2022
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 29-30/10

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

1. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
2. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ Σάββατο 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
3. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ Κυριακή 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

6. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
7. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
8. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ Σάββατο 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
9. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ Σάββατο 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ Κυριακή 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.

Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

11. ΒΥΡΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Σάββατο 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
13. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
14. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
15. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Κυριακή 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική

16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ Σάββατο 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
17. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.
18. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ.
19. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ Κυριακή 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
20. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α.
21. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΜΟΥΖΑΣ Β.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

22. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Σάββατο 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
23. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΡΙΩΝ Σάββατο 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
24. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Κυριακή 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΖΗΣΗΣ Σ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.
25. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
26. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
27. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ Κυριακή 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

28. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Σάββατο 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε.
29. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ Σάββατο 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
30. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Σάββατο 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
31. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
32. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
33. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.

Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

34. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ Σάββατο 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
35. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ Σάββατο 16:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι.
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
37. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΟΨ Κυριακή 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
38. ΠΕΥΚΗ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ.
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.

Related posts

ΕΠΟ: “Το παρακράτος χτύπησε και πάλι”

abola10

Απόλυτο αφεντικό ο Άγιαξ Ταύρου 2-0 τον Απόλλωνα Χαλανδρίου

Abola Team 3

Ξέφρενα πανηγύρια στον Άγιο Θωμά για τον τίτλο

Abola Team