free page hit counter
13.4 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2022
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 12-13/11

Α Κατηγορία
(6η αγωνιστική)

1. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αρτέμιδος Σάββατο 12/11/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 12/11/22 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)
3. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 13/11/22 00:00
4. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καλυβίων Κυριακή 13/11/22 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
5. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
6. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 13/11/22 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
7. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βούλας Κυριακή 13/11/22 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
8. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 13/11/22 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
9. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
10. ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β Βάρης Σάββατο 12/11/22 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
11. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βούλας Σάββατο 12/11/22 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
12. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 12/11/22 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
13. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 13/11/22 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
14. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 13/11/22 15:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)

Related posts

Εκτακτη ανακοίνωση της ομάδας Νικητές Ανθούσας

Abola Team 2

Β. Χαντές: “Διαφορετικό για τον Παλληνιακό το ματς πρωταθλήματος”

Abola Team 3

Πολλοί επώνυμοι στην επιτυχημένη εκδήλωση-επίσημη παρουσίαση του χορηγού στους Νικητές Ανθούσας

Abola Team 3