free page hit counter
13.4 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2022
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 12-13/11

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
1. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
2. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
7. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
8. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
9. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/11/22 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
4η αγωνιστική
11. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Τετάρτη 16/11/22 16:00
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
13. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
14. ΒΥΡΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
15. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
17. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
18. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
19. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
20. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
22. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/11/22 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
23. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
24. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
25. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
26. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α.
27. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
28. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
29. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε.
30. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
31. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ.
32. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
33. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
34. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/11/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
4η αγωνιστική
35. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 16/11/22 16:00
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
38. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
39. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
40. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/11/22 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
41. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΙΑΣΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
42. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΖΗΣΗΣ Σ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
43. ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/11/22 09:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΖΗΣΗΣ Σ.
44. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ.
45. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α.
2η αγωνιστική
47. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Τετάρτη 16/11/22 16:00
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
48. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΠΡΑΣΣΑ Μ.
50. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β.
51. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/11/22 12:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β.
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
53. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ.
54. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 13/11/22 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
55. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/11/22 12:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΖΗΣΗΣ Σ., ΜΟΥΖΑΣ Β.
56. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 13/11/22 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
57. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/11/22 15:00 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΒΑΓΓΕΡ Χ.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
58. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
59. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΒΑΓΓΕΡ Χ.
60. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/11/22 09:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
61. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
62. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.

Related posts

Η διοίκηση του Ιάσωνα συγχαίρει τους ποδοσφαιριστές του που πέτυχαν στα Ανώτερα και Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα

Abola Team 3

Βάσσιος: “Τα Σούρμενα πρώτα απ’όλα είναι ιδέα” (video)

abola10

Ο αρχηγός του Φοίνικα Περιστερίου Αντώνης Διονάτος V I D E O

Τάσος Ζαφειρίου