free page hit counter
15.5 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 7, 2022
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 19-20/11

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
2. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
3. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
5. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Β.
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/11/22 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
7. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/11/22 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
8. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
9. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/11/22 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
10. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 20/11/22 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
11. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 20/11/22 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
12. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
15. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
17. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
18. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/11/22 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
19. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 20/11/22 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
20. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 20/11/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
21. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΟΥΛΤΗΣ Ι.
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
23. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
24. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
26. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/11/22 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
28. ΑΡΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/11/22 12:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
29. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
30. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
31. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
32. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/11/22 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
33. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/11/22 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
34. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
35. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
36. ΠΟΨ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α.
37. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
38. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/11/22 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
39. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
40. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/11/22 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 19/11/22 15:00 ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
42. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 19/11/22 15:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
43. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/11/22 09:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
44. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/11/22 09:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
45. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/11/22 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
46. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
47. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/11/22 15:00 ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β.
48. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/11/22 12:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ.
49. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/11/22 12:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
50. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ.
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
51. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ.
52. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
53. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/11/22 09:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
54. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/11/22 12:30 ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
55. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/11/22 15:30 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΖΑΣ Β.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
56. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΖΗΣΗΣ Σ., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
57. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
58. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/11/22 09:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ.
59. ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/11/22 11:00 ΖΗΣΗΣ Σ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.
60. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.

Related posts

Γαβριήλ Παπαδόπουλος: Είκοσι χρόνια με οδηγό τον Παναγιώτη Δημητρίου και συνεχίζουμε

Τάσος Ζαφειρίου

Συνεχίζει να καλπάζει η Κηφισιά 2010, νίκησε 4-0 εκτός έδρας την Θύελλα Περιστερίου

Abola Team 3

LIVE : Χαραυγιακός – Σούρμενα 1-2

Βασίλης Θεόκλητος