free page hit counter
13.4 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 5, 2022
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 26-27/11

Α Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
1. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 27/11/22 00:00
2. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βάρης Κυριακή 27/11/22 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
3. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καλυβίων Κυριακή 27/11/22 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
4. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 27/11/22 15:00 ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 27/11/22 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
6. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 27/11/22 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 27/11/22 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 27/11/22 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Β Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 26/11/22 00:00
10. ΑΝΟΙΞΗ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Σάββατο 26/11/22 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
11. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 26/11/22 15:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δροσιάς Σάββατο 26/11/22 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
12. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Αγίας Άννας Κυριακή 27/11/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Γέρακα Κυριακή 27/11/22 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
14. ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 27/11/22 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
15. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 27/11/22 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
16. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 26/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
17. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β Διώνης Σάββατο 26/11/22 15:00 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
18. ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Βάρης Σάββατο 26/11/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Βούλας Σάββατο 26/11/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
20. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 27/11/22 15:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΜΑΓΓΟΓΙΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 27/11/22 15:00 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

Related posts

Τουλγέρογλου: «Δεύτερό μου σπίτι ο Αστέρας Βάρης»

Kώστας Παλαιολόγος

Με πέναλτι στο 118′ πέρασαν τα Γλυκά Νερά

Abola Team 3

Ο Ραμνούς 1-0 τον Κουβαρά με γκολ του Κωνσταντόπουλου

Abola Team 3