free page hit counter
10.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2023
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 7-8/1

Α Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
1. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 08/01/23 00:00
2. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Καλυβίων Κυριακή 08/01/23 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
3. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κερατέας Κυριακή 08/01/23 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)
4. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 08/01/23 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 08/01/23 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 08/01/23 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
7. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 08/01/23 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΥΖΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 08/01/23 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
9. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 07/01/23 00:00
10. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 07/01/23 00:00
11. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Σάββατο 07/01/23 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Νέων Παλατίων Σάββατο 07/01/23 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
13. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Αυλώνα Σάββατο 07/01/23 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
14. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 07/01/23 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
15. ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 07/01/23 15:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Σάββατο 07/01/23 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
17. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 07/01/23 00:00
18. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Βούλας Σάββατο 07/01/23 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
19. ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Βάρης Σάββατο 07/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
20. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 07/01/23 15:00 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
21. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 08/01/23 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 08/01/23 15:00 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)

Related posts

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Ρένος Γιαμπουράς

Ανακατανομή αρμοδιοτήτων στο ΔΣ της Βουλιαγμένης

Ρένος Γιαμπουράς

ΒΟΜΒΑ: Στην Ατλαντίδα ο Λεωνίδας Καμπάνταης!

Ρένος Γιαμπουράς