free page hit counter
10.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 29, 2023
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 21-22/1

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
6. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
7. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
8. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
9. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
10. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
11. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
12. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
14. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
15. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
16. ΒΥΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
17. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α.
18. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
19. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
21. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
22. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
23. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/01/23 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
24. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/01/23 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
25. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
26. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
27. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
28. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
29. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/01/23 11:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
31. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
32. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α.
33. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
34. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 22/01/23 12:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
35. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/01/23 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
36. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
37. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΙΣΣΑ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
38. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α.
39. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΟΨ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
40. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/01/23 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α.
42. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
43. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/01/23 15:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
44. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 21/01/23 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
45. ΖΕΦΥΡΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/01/23 11:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
46. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/01/23 11:00 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
47. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/01/23 12:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ.
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
48. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ.
50. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/01/23 09:00 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ.
51. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 22/01/23 11:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΖΗΣΗΣ Σ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
52. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/01/23 12:00 ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
53. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00 ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΖΕΡΒΟΥ Ν., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.
55. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/01/23 12:00 ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ.
56. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/01/23 15:00 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΠΡΑΣΣΑ Μ.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
58. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.
59. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/01/23 09:00 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
60. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/01/23 11:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.
61. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/01/23 11:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΖΑΣ Β.
62. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/23 11:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Πρώτη νίκη για Λαρισαϊκό!

Abola Team

Μεγάλες εκπλήξεις στο Κύπελλο ΕΠΣΑ

Abola Team