Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Η σημερινή (27/2) αγωνιστική κίνηση

Σε σημερινούς (27/2) αγώνες που έγιναν στην ΕΠΣΑ, είχαμε τα παρακάτω αποτελέσματα:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
Άγιος Δημήτριος – Ανθούπολη 0-0, Αγία Παρασκευή – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 2-1, Άγιοι Ανάργυροι – Αίας Ταύρου 3-0, Κένταυρος Βριλησσίων – Λυκόβρυση 1-0, Δόξα Βύρωνος – Δάφνη Π. Φαλήρου 1-4.
  • Ρεπό είχε ο ΑΟ Περιστερίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – ΑΟ Περιστερίου, Αίας Ταύρου – Αγία Παρασκευή, Λυκόβρυση – Άγιοι Ανάργυροι, Δάφνη Π. Φαλήρου – Κένταυρος Βριλησσίων, Ανθούπολη – Δόξα Βύρωνος.
  • Ρεπό έχει ο Άγιος Δημήτριος.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
Αστέρας Ζωγράφου – Αγία Ελεούσα 1-2, Χολαργός – Πετράλωνα 5-0, ΓΣ Αργυρούπολης – Αθηναϊκός 1-1, Σούρμενα – Βριλήσσια 5-0, ΑΕ Ηράκλειο – Άτταλος 0-2.
  • Ρεπό είχε η Νέα Ιωνία.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πετράλωνα – Νέα Ιωνία, Αθηναϊκός – Χολαργός, Βριλήσσια – ΓΣ Αργυρούπολης, Άτταλος – Σούρμενα, Αγία Ελεούσα – ΑΕ Ηρακλείου.
  • Ρεπό έχει ο Αστέρας Ζωγράφου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
Βύρωνας – Μικρασιατικός 1-3, Καματερό – Άρης Πετρούπολης 1-3, Πανερυθραϊκός – Ηλυσιακός 1-1, Κηπούπολη – ΑΟ Ιλίου 5-0, Παλαιό Φάληρο – Τράχωνες 1-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τράχωνες – Βύρωνας, ΑΟ Ιλίου – Παλαιό Φάληρο, Ηλυσιακός – Κηπούπολη, Άρης Πετρούπολης – Πανερυθραϊκός, Μικρασιατικός – Καματερό.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Χαλάνδρι 0-2, Μελίσσια – Παπάγος 1-0, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Χαϊδάρι 1-4, Ιάσονας – Ήφαιστος Περιστερίου 2-3, Απόλλων Χαλανδρίου – Διάνα Ηλιούπολης 0-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διάνα Ηλιούπολης – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Ήφαιστος Περιστερίου – Απόλλων Χαλανδρίου, Χαϊδάρι – Ιάσονας, Παπάγος – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Χαλάνδρι – Μελίσσια.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ηρακλής Περιστερίου – Γκυζιακός 2-0, Τερψιθέα – ΑΟ Γλυφάδας 3-0, Κοψαχείλα – Κορωνίδα 1-1, Πέρα Κλουμπ – ΠΟ Ψυχικού 0-3, ΓΣ Καισαριανής – Κολωνός 0-0, Νεοπεντελικός – Γαλαξίας Περιστερίου 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γκυζιακός – Πέρα Κλουμπ. ΑΟ Γλυδάφας – Ηρακλής Περιστερίου, Κορωνίδα Γαλατσίου – Τερψιθέα, ΠΟ Ψυχικού – ΓΣ Καισαριανής, Κολωνός – Νεοπεντελικός, Γαλαξίας Περιστερίου – Κοψαχείλα.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΣ Γαλάτσι – Ατρόμητος Χαλανδρίου 1-0, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Ταταύλα 5-0, Ιπποκράτης Περιστερίου – Χαλκηδονικός 3-1, Φωστήρας Ηλιούπολης – Άμιλλα Περιστερίου 0-2, Παράδεισος – Αλσούπολη 1-1, Εθνικός Αστέρας – ΑΕ Περιστερίου 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Φωστήρας Ηλιούπολης, Ταταύλα – ΠΑΣ Γαλάτσι, Χαλκηδονικός – Ατρόμητος Μεταμόρφωση, Άμιλλα Περιστερίου – Παράδεισος, Αλσούπολη – Εθνικός Αστέρας, ΑΕ Περιστερίου – Ιπποκράτης Περιστερίου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελευθερούπολη – ΑΟ Καλαμακίου 0-1, Δάφνη Αθηνών – Άρης Χολαργού 3-1, Άρης Καλαμακίου – Νέα Σμύρνη 0-0, Κηφισιά 2010 – ΑΕ Μεταμόρφωσης 0-2, Ορφέας Αιγάλεω – Αστέρας Εξαρχείων 0-2.
  • Ρεπό είχε η Λαύρα Αργυρούπολης.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αο Καλαμακίου – Λαύρα Αργυρούπολης, Άρης Χολαργού – Ελευθερούπολη, Νέα Σμύρνη – Κηφισιά 2010, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Ορφέας Αιγάλεω, Αστέρας Εξαρχείων – Δάφνη Αθηνών.
  • Ρεπό έχει ο Άρης Καλαμακίου.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Γλυφάδας – Λύκοι Χαϊδαρίου 0-3, Αθηναΐδα – Πεύκη 4-3, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-0, Ιεράπολη – Πανιώνιος Καισαριανής 0-2, Υμηττός – Άγιος Θωμάς 0-1.
  • Ρεπό είχε ο Φοίνικας Περιστερίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λύκοι Χαϊδαρίου – Φοίνικας Περιστερίου, Πεύκη – Ποσειδώνας Γλυφάδας, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Ιεράπολη, Πανιώνιος Καισαριανής – Υμηττός, Άγιος Θωμάς – Αθηναΐδα.
  • Ρεπό έχει ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αίμος Πετρούπολης – Λέοντες 2-1, Παγκράτι – Θεμιστοκλής Αιγάλεω 6-0, Κεραυνός Πετρούπολης – Προμηθέας 2-1, Ίωνες – Νίκη Αλίμου 3-0, Θρίαμβος Αθηνών – Αστέρας Γλυφάδας.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Γλυφάδας – Κεραυνός Πετρούπολης, Νίκη Αλίμου – Θρίαμβος Αθην ών, Προμηθέας Παγκράτι, Θεμιστοκλής – Αίμος Πετρούπολης, Λέοντες – Ίωνες Π. Φαλήρου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Κρόνος Αθηνών – Άτλας Κυψέλης 1-2, Μαρούσι – Κεραμεικός 2-0, ΑΟ Κωφών – Ιλίσσια 2004 0-4, Πανθησειακός – Φοίνικας Καλλιθέας 0-1, Θύελλα Περιστερίου – Φωστήρας Καισαριανής 4-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φωστήρας Καισαριανής – ΑΟ Κωφών Φοίνικας Καλλιθέας – Θύελλα Περιστερίου, Ιλίσσια 2004 – Μαρούσι, Κεραμεικός -Κρόνος Αθηνών, Άτλας Κυψέλης – Πανθησειακός.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Λαρισαϊκός – Πλάτωνας, Πατήσια – Αμπελόκηποι 2-2, Ερμής Ηρακλείου – Άφοβος 7-0, Δούρειος – Δόξα Γκύζη 2-3, Αρίωνας – Πράσινα Πουλιά 6-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πράσινα Πουλιά – Ερμής Ηρακλείου, Δόξα Γκύζη – Αρίωνας, Άφοβος – Πατήσια , Αμπελόκηποι – Λαρισαϊκός, Πλάτωνας – Δούρειος Κυψέλης
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Κουκάκι – Αναγέννηση Πετρούπολης 2-3, ΑΕ Ιλίου – Τριφυλλιακός 1-1, Αστέρας Χαϊδαρίου – Χρυσούπολη 1-3, ΑΕ Ζέφυρος – Δάσος Χαϊδαρίου 3-0, Αττικός – Διαγόρας Αιγάλεω 3-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας Αιγάλεω – Αστέρας Χαϊδαρίου, Δάσος Χαϊδαρίου – Αττικός, Χρυσούπολη – ΑΕ Ιλίου, Τριφυλλιακός – Κουκάκι, Αναγέννηση Πετρούπολης – Ζέφυρος Αιγάλεω.

Related posts

Φιλικό με τον Κεραμεικό οι Νικητές Ανθούσας την Κυριακή 2/9

Ρένος Γιαμπουράς

Αποχώρησε ο Βασίλης Βόγλης από τη Θύελλα Περιστερίου

Kώστας Παλαιολόγος

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (13/1) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3