12.6 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 7, 2021
Abola.gr

Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

 

Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα σημερινά (5/12) πλήρη αποτελέσματα

Abola Team
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) Άρτεμις – Αχαρναϊκός 1-2, Παλλαυρεωτικός – Άνοιξη 2-2, Σαρωνικός Αναβύσσου – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου 2-3, Θησέας Νέας Μάκρης –...
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Η σημερινή (4/12) αγωνιστική κίνηση στην Ανατολική Αττική

Abola Team
Όλα τα αποτελέσματα στους σημερινούς (4/12) αγώνες που έγιναν στην Ανατολική Αττική: Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η και 12η αγωνιστική) ΑΟ Άρτεμις – Αχαρναϊκός 1-2, ΑΟ Κορωπίου...
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Η δράση στην Ανατολική Αττική

Abola Team
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Παλληνιακός 0-3, Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Θησέας Νέας Μάκρης 2-1, Άνοιξη – Σαρωνικός Αναβύσσου 2-1,...
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Η σημερινή (27/11) αγωνιστική δράση

Abola Team
Τα πλήρη αποτελέσματα, σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ: Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγωνιστική) Ατλαντίς – Μάχη Μαραθώνα 0-0, Τριγλία Ραφήνας – ΠΑΟ Καλυβίων 2-1,...
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

Η σημερινή (27/11) δράση στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team
Το σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής: Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγωνιστική) Γήπ. Γέρακα: Ατλαντίς – Μάχη Μαραθώνα: Δραγάτης, Βιτσεντζάτος, Α....
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τι έγινε στο πρωτάθλημα της Ανατολικής Αττικής

Abola Team
 Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑΝΑ: Α’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Κρυονέρι 3-2, Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου –...
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Η σημερινή (20/11) αγωνιστική δράση

Abola Team
Όλα  τα αποτελέσματα στα παιχνίδια της Ανατολικής Αττικής έχουν ως εξής: Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η και 11η αγωνιστική) Παθιακάκης – Δόξα Άνοιξης 3-1, ΑΟ Κορωπίου –...
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Στο μενού εννέα αγώνες

Abola Team
Το Σάββατο (20/11) υπάρχει αγωνιστική δράση στην Ανατολική Αττική και το πρόγραμμα περιλαμβάνει τις ακόλουθες συναντήσεις: Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η και 11η αγωνιστική) Γήπ. Αγίου Στεφάνου:...
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα στην Ανατολική Αττική

Abola Team
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) Παλλαυρεωτικός – ΑΟ Άρτεμις 0-2, Σαρωνικός Αναβύσσου – Γλυκά Νερά 2-0, Θησέας Νέας Μάκρης – Αχαρναϊκός 0-1, Παλληνιακός –...
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι αγώνες στην Ανατολική Αττική

Abola Team
Το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής: Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) Γηπ. Λαυρίου: Παλλαυρετωικός – Άρτεμις (Ζαχαρόπουλος, Παπαδιώτης, Μακρής), γήπ. Αναβύσσου:...