18.8 C
30 Απριλίου, 2024
A' ΑΘΗΝΩΝ

Σε φιλικό Αγ. Παρασκευή-Μικρασιατικός 1-2

Ένα ακόμη φιλικό προετοιμασίας έδωσε η ομάδα της Αγ. Παρασκευής με αντίπαλο τον Μικρασιατικό στο οποίο παρότι ηττήθηκε με 1-2 άφησε πολύ καλές εντυπώσεις.

Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα της Αγ. Παρασκευής έχασε σωρεία ευκαιριών ενώ στο δεύτερο ημίχρονο συνέχισε να εχει την ίδια καλή εικόνα με τον κ.Κωνσταντοπουλο να μοιράζει χρόνο συμμετοχής σε ολους τους ποδοσφαιριστές που εχει στην διάθεση του,δείχνοντας οτι βρίσκεται σε πολυ καλο δρόμο. Το γκολ για την ομάδα της Αγ/ Παρασκευής πέτυχε ο Ντιντίφας που ήταν και ο κορυφαίος του αγώνα με πέναλτι.
Επόμενο φιλικό παιχνίδι προετοιμασίας για την ομάδα της Αγ. Παρασκευής είναι την Τεταρτη 23/8 ώρα 18:00 στο γήπεδο μας, με αντίπαλο τον ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ.