Β' ΑΘΗΝΩΝ

Νέα Σμύρνη: Παρά την πολύ καλή εμφάνιση δεν τα κατάφερε

Ισόπαλοι 1-1 αναδείχθηκαν Νέα Σμύρνη και Λαύρα Αργυρούπολης σε ένα παιχνίδι στο οποίο ο διαιτητής του αγώνα έδωσε ένα τόσο αμφισβητούμενο πέναλτι υπέρ της ομάδας της Αργυρούπολης βάζοντας την Νέα Σμύρνη άδικα από πολύ νωρίς να βρίσκεται πίσω στο σκορ.

Η παρουσία του συγκροτήματος του Σπύρου Τάραμα ήταν εκπληκτική παίζοντας 90/10 την αντίπαλη ομάδα και χάνοντας πολλές ευκαιρίες.

Ο ρέφερι του αγώνα κράτησε πέντε λεπτά καθυστέρηση, αφού η Λαύρα έκανε από το πρώτο λεπτό καθυστέρηση και ο διαιτητής της αναμέτρησης κράτησε τρία λεπτά καθυστέρηση κι ακόμα δύο, διότι μετά το πέναλτυ πέρασαν δύο λεπτά για να ξεκινήσει το παιχνίδι

Να σημειωθεί ό τι η Νέα Σμύρνη είχε πέντε τραυματισμούς και παρόλα αυτά είχε μια πολύ καλή εμφάνιση όμως οι συγκυρίες της στέρησαν την παραμονή στην Β’ κατηγορία