20.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα της Β’ κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β’ κατηγορίας στην Ανατολική Αττική για τη σεζόν 2016-2017

 

1η αγωνιστική 18η

Γέρακας-Βουλιαγμένη

ΑΟ Σταμάτα-Αετός Πικερμίου

Άνοιξη-Διόνυσος

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Παλλαυρεωτικός

Σαρωνικός Αναβ.-Ωρωπός

Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Άρτεμις

Παμπαιανικός-Δόξα Ποντίων

Αφιδναϊκός-Κουβαράς

Γιάννης Παθιακάκης-ΠΑΟ Καλυβίων

2η αγωνιστική 19η

Γιάννης Παθιακάκης-Γέρακας

Βουλιαγμένη-ΑΟ Σταμάτα

Αετός Πικερμίου-Άνοιξη

Διόνυσος-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Παλλαυρεωτικός-Σαρωνικός Αναβ.

Ωρωπός-Θησέας Ν. Μάκρης

ΑΟ Άρτεμις-Παμπαιανικός

Δόξα Ποντίων-Αφιδναϊκός

ΠΑΟ Καλυβίων-Κουβαράς

3η αγωνιστική 20η

ΑΟ Σταμάτα-Γιάννης Παθιακάκης

Άνοιξη-Βουλιαγμένη

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αετός Πικερμίου

Σαρωνικός Αναβ.-Διόνυσος

Θησέας Ν. Μάκρης-Παλλαυρεωτικός

Παμπαιανικός-Ωρωπός

Αφιδναϊκός-ΑΟ Άρτεμις

Κουβαράς-Δόξα Ποντίων

Γέρακας-ΠΑΟ Καλυβίων

4η αγωνιστική 21η

Γιάννης Παθιακάκης-Άνοιξη

Γέρακας-ΑΟ Σταμάτα

Βουλιαγμένη-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Αετός Πικερμίου-Σαρωνικός Αναβ.

Διόνυσος-Θησέας Ν. Μάκρης

Παλλαυρεωτικός-Παμπαιανικός

Ωρωπός-Αφιδναϊκός

ΑΟ Άρτεμις-Κουβαράς

ΠΑΟ Καλυβίων-Δόξα Ποντίων

5η αγωνιστική 22η

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Γιάννης Παθιακάκης

Άνοιξη-Γέρακας

Σαρωνικός Αναβ.-Βουλιαγμένη

Θησέας Ν. Μάκρης-Αετός Πικερμίου

Παμπαιανικός-Διόνυσος

Αφιδναϊκός-Παλλαυρεωτικός

Κουβαράς-Ωρωπός

Δόξα Ποντίων-ΑΟ Άρτεμις

ΑΟ Σταμάτα-ΠΑΟ Καλυβίων

6η αγωνιστική 23η

Γιάννης Παθιακάκης-Σαρωνικός Αναβ.

Γέρακας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

ΑΟ Σταμάτα-Άνοιξη

Βουλιαγμένη-Θησέας Ν. Μάκρης

Αετός Πικερμίου-Παμπαιανικός

Διόνυσος-Αφιδναϊκός

Παλλαυρεωτικός-Κουβαράς

Ωρωπός-Δόξα Ποντίων

ΠΑΟ Καλυβίων-ΑΟ Άρτεμις

7η αγωνιστική 24η

Θησέας Ν. Μάκρης-Γιάννης Παθιακάκης

Σαρωνικός Αναβ.-Γέρακας

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Σταμάτα

Παμπαιανικός-Βουλιαγμένη

Αφιδναϊκός-Αετός Πικερμίου

Κουβαράς-Διόνυσος

Δόξα Ποντίων-Παλλαυρεωτικός

ΑΟ Άρτεμις-Ωρωπός

Άνοιξη-ΠΑΟ Καλυβίων

8η αγωνιστική 25η

Γιάννης Παθιακάκης-Παμπαιανικός

Γέρακας-Θησέας Ν. Μάκρης

ΑΟ Σταμάτα-Σαρωνικός Αναβ.

Άνοιξη-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Βουλιαγμένη-Αφιδναϊκός

Αετός Πικερμίου-Κουβαράς

Διόνυσος-Δόξα Ποντίων

Παλλαυρεωτικός-ΑΟ Άρτεμις

ΠΑΟ Καλυβίων-Ωρωπός

9η αγωνιστική 26η

Αφιδναϊκός-Γιάννης Παθιακάκης

Παμπαιανικός-Γέρακας

Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Σταμάτα

Σαρωνικός Αναβ.-Άνοιξη

Κουβαράς-Βουλιαγμένη

Δόξα Ποντίων-Αετός Πικερμίου

ΑΟ Άρτεμις-Διόνυσος

Ωρωπός-Παλλαυρεωτικός

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΠΑΟ Καλυβίων

10η αγωνιστική 27η

Γιάννης Παθιακάκης-Κουβαράς

Γέρακας-Αφιδναϊκός

ΑΟ Σταμάτα-Παμπαιανικός

Άνοιξη-Θησέας Ν. Μάκρης

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Σαρωνικός Αναβ.

Βουλιαγμένη-Δόξα Ποντίων

Αετός Πικερμίου-ΑΟ Άρτεμις

Διόνυσος-Ωρωπός

ΠΑΟ Καλυβίων-Παλλαυρεωτικός

11η αγωνιστική 28η

Γιάννης Παθιακάκης-Δόξα Ποντίων

Κουβαράς-Γέρακας

Αφιδναϊκός-ΑΟ Σταμάτα

Παμπαιανικός-Άνοιξη

Θησέας Ν. Μάκρης-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

ΑΟ Άρτεμις-Βουλιαγμένη

Ωρωπός-Αετός Πικερμίου

Παλλαυρεωτικός-Διόνυσος

Σαρωνικός Αναβ.-ΠΑΟ Καλυβίων

12η αγωνιστική 29η

Γιάννης Παθιακάκης-ΑΟ Άρτεμις

Γέρακας-Δόξα Ποντίων

ΑΟ Σταμάτα-Κουβαράς

Άνοιξη-Αφιδναϊκός

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Παμπαιανικός

Σαρωνικός Αναβ.-Θησέας Ν. Μάκρης

Βουλιαγμένη-Ωρωπός

Αετός Πικερμίου-Παλλαυρεωτικός

ΠΑΟ Καλυβίων-Διόνυσος

13η αγωνιστική 30η

Ωρωπός-Γιάννης Παθιακάκης

ΑΟ Άρτεμις-Γέρακας

Δόξα Ποντίων-ΑΟ Σταμάτα

Κουβαράς-Άνοιξη

Αφιδναϊκός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Παμπαιανικός-Σαρωνικός Αναβ.

Παλλαυρεωτικός-Βουλιαγμένη

Διόνυσος-Αετός Πικερμίου

Θησέας Ν. Μάκρης-ΠΑΟ Καλυβίων

14η αγωνιστική 31η

Γιάννης Παθιακάκης-Παλλαυρεωτικός

Γέρακας-Ωρωπός

ΑΟ Σταμάτα-ΑΟ Άρτεμις

Άνοιξη-Δόξα Ποντίων

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Κουβαράς

Σαρωνικός Αναβ.-Αφιδναϊκός

Θησέας Ν. Μάκρης-Παμπαιανικός

Βουλιαγμένη-Διόνυσος

ΠΑΟ Καλυβίων-Αετός Πικερμίου

15η αγωνιστική 32η

Διόνυσος-Γιάννης Παθιακάκης

Παλλαυρεωτικός-Γέρακας

Ωρωπός-ΑΟ Σταμάτα

ΑΟ Άρτεμις-Άνοιξη

Δόξα Ποντίων-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Κουβαράς-Σαρωνικός Αναβ.

Αφιδναϊκός-Θησέας Ν. Μάκρης

Αετός Πικερμίου-Βουλιαγμένη

Παμπαιανικός-ΠΑΟ Καλυβίων

16η αγωνιστική 33η

Γιάννης Παθιακάκης-Αετός Πικερμίου

Γέρακας-Διόνυσος

ΑΟ Σταμάτα-Παλλαυρεωτικός

Άνοιξη-Ωρωπός

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Άρτεμις

Σαρωνικός Αναβ.-Δόξα Ποντίων

Θησέας Ν. Μάκρης-Κουβαράς

Παμπαιανικός-Αφιδναϊκός

ΠΑΟ Καλυβίων-Βουλιαγμένη

17η αγωνιστική 34η

Βουλιαγμένη-Γιάννης Παθιακάκης

Αετός Πικερμίου-Γέρακας

Διόνυσος-ΑΟ Σταμάτα

Παλλαυρεωτικός-Άνοιξη

Ωρωπός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

ΑΟ Άρτεμις-Σαρωνικός Αναβ.

Δόξα Ποντίων-Θησέας Ν. Μάκρης

Κουβαράς-Παμπαιανικός

Αφιδναϊκός-ΠΑΟ Καλυβίων

Related posts

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές των αγώνων μπαράζ το Σάββατο (11/5)

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (6/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3