21.9 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής: Οι διαιτητές στους αγώνες Κυπέλλου της Αν. Αττικής

Ποιοι σφυρίζουν στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακο

 

Κύπελλο
(1η φάση)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βούλας Σάββατο 10/09/16 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
 
2. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Δροσιάς Σάββατο 10/09/16 16:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
3. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 10/09/16 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
4. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καλυβίων Σάββατο 10/09/16 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
5. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 10/09/16 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
 
6. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 10/09/16 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
7. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αφιδνών Κυριακή 11/09/16 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
8. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Κυριακή 11/09/16 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
9. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΜΑΡΚΟ Πολυδενδρίου Κυριακή 11/09/16 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
10. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 11/09/16 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
11. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 11/09/16 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΛΑΙΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ)
 
12. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ Αυλώνα Κυριακή 11/09/16 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
13. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 11/09/16 16:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νέας Μάκρης Κυριακή 11/09/16 16:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 11/09/16 16:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
16. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γλυκών Νερών Κυριακή 11/09/16 16:00  

Related posts

Πρόεδρο της Εκλ. Επιτροπής προτείνει ο Γραμμένος τον Νικόπουλο – Αναπλ. Μέλος επελέγη ο αντιπρόεδρος της ΕΠΣΑΝΑ Βαγγ. Καραμολέγκος

Ρένος Γιαμπουράς

Ανανέωση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Θάνο Πρωτέα Π. Φωκαίας

Abola Team 2

Ενημέρωση της ΕΠΣΑΝΑ σχετικά με τη διαφήμιση στις ποδοσφαιρικές στολές των σωματείων

Ρένος Γιαμπουράς