13.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Η Αντωνίου σφυρίζει στο μεγάλο ντέρμπι Ατλαντίδα – Ολυμπιακός Λαυρίου

 

Αναλυτικά οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (17 και 18/9) στην Α’ και την Β’ κατηγορία

 

(1η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 17/09/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κουβαρά Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΝΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ)
(Παρατηρητής: ΡΟΔΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βάρης Κυριακή 18/09/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
 
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 18/09/16 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
5. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 18/09/16 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 18/09/16 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
7. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ανθούσας Κυριακή 18/09/16 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
8. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 18/09/16 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΝΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σταμάτας Σάββατο 17/09/16 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
 
10. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 17/09/16 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
12. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Κυριακή 18/09/16 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 18/09/16 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
14. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 18/09/16 16:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
 
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/09/16 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
16. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αφιδνών Κυριακή 18/09/16 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
17. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/09/16 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 

 

 

Related posts

Αγιασμός αθλητικών τμημάτων ΑΟ Βουλιαγμένης

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αν. Αττική

Ρένος Γιαμπουράς

Ο πίνακας με τους αρχισκόρερ στα μέχρι τώρα ματς στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3