2.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου στην Αθήνα

 

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ –ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ. 1-2
2. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
3. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 1-1
4. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-2

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
6. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-1
7. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ –ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-2
8. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 1-2
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 1-0

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 4-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΟΨ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 0-2
13. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-1
14. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-1
15. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-0

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-0
17. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ –ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η. 0-2
18. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-1
20. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/10/16 16:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/10/16 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-0
22. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-0
23. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 –ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-1
24. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 4-0
25. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 01/10/16 16:30 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 2-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-3
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/10/16 16:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 0-6
28. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/10/16 16:30 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2
 

Related posts

Καζαντζής (Σούρμενα):”Να προσέξουμε τη συνέχεια”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Με επιτυχία η κοπή πίτας της Λαύρας Αργυρούπολης

Κωνσταντίνος Ράπτης

Με επιτυχία οι εκλογές των προπονητών Αθήνας (φώτο και βίντεο)

Κωνσταντίνος Ράπτης