20.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (8/10)

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ –ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-1
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-0
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 3-2

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ –ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 0-1
7. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 2-2
8. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-0
9. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ. 2-2
10. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
11. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ –ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-2
12. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/10/16 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε. 1-0

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 3-0
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-2
15. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-0
16. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 1-0
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 0-0
18. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Β. 1-0

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-0
20. ΚΑΛΑΜΑΚΙ –ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε. 2-3
21. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-2

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 –ΛΕΟΝΤΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 0-5

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ –ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/10/16 16:00 ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-3

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4Νίκος Τζαλ

Related posts

ΠΑΟ Καματερού: «Έφυγε» ο ιδρυτής και θρύλος, Κώστας Τσιρκογιάννης

Γιώργος Ανανίδας

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΧΑΪΔΑΡΙ: Με δύο νίκες στον τελικό!

Απαγορεύθηκαν και οι προπονήσεις!

Abola Team