6.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

 

Ο Δημήτρης Μανιώτης θα σφυρίξει το ντέρμπι στο Μπογιάτι, ανάμεσα στον Ολυμπιακό Αγ. Στεφάνου και τον Ολυμπιακό Λαυρίου – Αναλυτικά όλοι οι διαιτητές

Α Κατηγορία
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 05/11/16 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 06/11/16 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 06/11/16 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΟΔΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 06/11/16 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
5. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 06/11/16 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 06/11/16 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 06/11/16 15:00 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
8. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 06/11/16 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 05/11/16 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
10. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
 
11. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 05/11/16 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 05/11/16 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
13. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Βουλιαγμένης Σάββατο 05/11/16 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
14. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Διονύσου Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
15. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 05/11/16 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 06/11/16 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΝΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
17. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ραφήνας Κυριακή 06/11/16 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καλάμου Σάββατο 05/11/16 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
19. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 05/11/16 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
20. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 06/11/16 15:00 ΜΠΑΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
21. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αυλώνα Κυριακή 06/11/16 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
22. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 06/11/16 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
 
23. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 06/11/16 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
 

Related posts

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Π.Ε.Π.Π.: Δηλώσεις Καντά (vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Κλήση στην Μικτή της ΕΠΣΑΝΑ γεννηθέντες το 2002 για τις 28/11

Abola Team 3

Όλα τα αποτελέσματα Α΄, Β΄ (2η αγων.) και Γ΄ κατηγορίας (1η αγων.) ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 2