22 C
Athens
Σεπτέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-0
2. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 17/12/16 15:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
5. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 4-0
7. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  3-0

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-0
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 4-3
10. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 17/12/16 15:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-2

 

Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-1
12. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-0

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Την Πέμπτη 8/9 η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος!

Ρένος Γιαμπουράς

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (17 και 18/2) στην Α’ κατηγορία Πειραιά

Abola Team 3

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Πειραιά ενημερώνει

Ρένος Γιαμπουράς