17 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
2. ΠΕΥΚΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/02/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/02/17 11:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
13. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 12/02/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
14. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
15. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
16. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
18. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.  
19. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.  
20. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
21. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
23. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 12/02/17 11:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.  
24. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
27. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
28. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
30. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
31. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.  
32. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
35. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
37. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
38. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΙΣΣΑ Α.  
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
40. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/02/17 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
42. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/02/17 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΖΥΓΑΣ Π.  
43. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
44. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/02/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.  
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
46. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
48. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
49. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
50. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
51. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
52. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/02/17 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
54. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
55. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 11/02/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
56. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/02/17 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
57. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 12/02/17 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.  
58. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
59. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 11/02/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
61. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/02/17 11:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.  
62. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/02/17 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
63. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/02/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.  
64. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/02/17 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
65. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 12/02/17 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

 

 

Related posts

Κόλλησαν στο μηδέν Θύελλα και Κηπούπολη

Abola Team

Παναγιωτάκης Σταύρος (Άτταλος): “Έχουμε ισάξιους παίκτες”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Φιλική ήττα με 1-3 από τη Διάνα γνώρισε η Προοδευτική.

Abola Team 2