15.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΔΑ

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΔΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές και θα δουν οι εξής παρατηρητές:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
 
2. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
 
3. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
4. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
 
5. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
6. ΒΥΖΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
 
7. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΖΑΧΟΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
10. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΑΡΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
11. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
 
12. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 05/03/17 16:00 HABILAJ A., ΠΙΠΗ Β., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)

Related posts

Τριάρα ο Βύζας, εφτά γκολ ο Άτταλος Νέας Περάμου

Abola Team 3

Αφιέρωμα στον 16ο τελικό του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ

Nάσος Φακίδης

Ανατροπή «Λεόντων» στην Ελευσίνα

Nάσος Φακίδης