10.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 2, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα (19, 20 & 22/3) στον Πειραιά

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής (19/3), Δευτέρας (20/3) και Τετάρτης (22/3) στα πρωταθλήματα του Πειραιά έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΡΑΒΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 19/03/17 12:00    
2. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 19/03/17 16:00    
3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 19/03/17 16:00    
4. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/03/17 16:00    
5. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/03/17 16:30    
6. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 19/03/17 16:30    
7. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Δευτέρα 20/03/17 16:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 19/03/17 12:30    
9. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 19/03/17 13:30    
10. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/03/17 13:30    
11. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 19/03/17 14:15    
12. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/03/17 16:00    
13. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 19/03/17 16:00    
14. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 22/03/17 16:00    
15. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Τετάρτη 22/03/17 16:00    
Κύπελλο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (4ος Διαιτητής: ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π. – Αναπληρωτής Βοηθός: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. – Βοηθοί Παρατηρητές: ΠΡΟΒΑΤΑΣ Β. – ΛΗΝΑΣ Α.) ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Σάββατο 18/03/17 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 19/03/17 11:00    
18. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/03/17 11:00    
19. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/03/17 11:00    
20. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/03/17 13:30    
21. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/03/17 13:30    
22. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/03/17 14:15    
23. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 19/03/17 16:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 19/03/17 11:00    
25. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/03/17 11:00    
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 19/03/17 13:30    
27. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/03/17 16:00    
28. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 19/03/17 16:00    
29. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/03/17 16:00    
Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/03/17 09:45    
31. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 19/03/17 09:45    
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 19/03/17 12:00    
33. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/03/17 12:00    
34. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 19/03/17 13:45    
35. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 19/03/17 16:00    
36. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 19/03/17 16:00

 

 

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Ενημέρωση για τους αγώνες μπαράζ

Nάσος Φακίδης

Η ενημέρωση της ΕΠΣ Πειραιά για τις γραπτές εξετάσεις και τις αγωνιστικές δοκιμασίες των διαιτητών-Σαββατοκύριακο (9-10/9) ξεκινάει το Κύπελλο

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στον Πειραιά

Abola Team 3