11.7 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα πρωινά ματς της Κυριακής (9/4) της ΕΠΣΑ

Στα πρωινά Κυριακάτικα (9/4) ματς της ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 09/04/17 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-2
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1

 

 

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-1

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 5-1
42. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/04/17 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-1
43. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/04/17 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-1
44. ΑΡΙΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-5

 

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/04/17 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 5-0
51. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/04/17 13:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 4-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΗΜΑΣ Ν. 2-1
56. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 09/04/17 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 4-1
57. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 2-2
58. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-6
59. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 2-0

 

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/04/17 10:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 1-1
63. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/04/17 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0

Related posts

«Κόλλησαν» στο μηδέν τα Σούρμενα στη Λυκόβρυση

Παντελίδης Mάνος

“Αφεντικό” στο Βύρωνα η Δόξα (1-2)

Abola Team

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (21 και 22/4) στην ΕΠΣΑ-Θρίλερ μέχρι το φινάλε για την παραμονή στον 1ο όμιλο της Α’ Αθήνας

Abola Team 3