15.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (20 & 21/5) στην ΕΠΣΑ με τους αγώνες κατάταξης

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (20 & 21/5) στην ΕΠΣΑ με τους αγώνες κατάταξης έχει ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (θέσεις 27-28)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/05/17 17:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/05/17 17:30    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος play-off
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/05/17 17:30    
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 3ου Ομίλου (θέσεις 13-14)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/05/17 17:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος play-off (2ου-5ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/05/17 17:30    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος play-off (3ου – 4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 21/05/17 17:30    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (3ου – 4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/05/17 17:30    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος play-off (3ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/05/17 17:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος play-off (3ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/05/17 17:30

Related posts

Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ της ΕΠΣ.ΑΘΗΝΩΝ εκφράζουν τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του ΚΩΣΤΑ ΜΕΛΙΓΚΩΝΗ

admin

Με φόρα ο ΑΟ Ιλίου!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3