18.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (20/5) στον Πειραιά

Στους αγώνες του Σαββάτου (20/5) στον Πειραιά στα Play-Off και play-out αλλά και στις διοργανώσεις υποδομής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/05/17 17:45 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-1
2. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/05/17 17:45 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 7-0
Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/05/17 17:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-1
4. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/05/17 17:45 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 2-0
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 20/05/17 17:45 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-1
6. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/05/17 17:45 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 3-1
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/05/17 10:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/05/17 10:00 ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ .. 3-1
9. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 20/05/17 19:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ .., ΓΟΓΟΛΟΣ ..  
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/05/17 09:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΓΟΓΟΛΟΣ .. 4-2
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/05/17 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΟΡΝΟΣ .. 1-3
12. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/05/17 12:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 1-0
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 20/05/17 11:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 8-0
14. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/05/17 19:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.  

 

Related posts

Ποινές και κλήσεις σε απολογία

Nάσος Φακίδης

Στις 27 / 11 οι αγώνες Κυπέλλου της ΕΠΣΠ

Παντελίδης Mάνος

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (27 και 28/1) στον Πειραιά

Abola Team 3