8.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Κλήση στις Μικτές-Προεθνικές ομάδες της ΕΠΣΑΝΑ γεννηθέντες για το 2002-2004 για 20/6 και 22/6

Προπόνηση έχουν την ερχόμενη Πέμπτη 22/6 οι Μικτές της ΕΠΣΑΝΑ.

Η Ένωση Ανατολικής Αττικής στην σχετική ανακοίνωση αναφέρει τα εξής, σχετικά με τις κλήσεις παικτών:

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2004)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 
την ΠΕΜΠΤΗ  22/06/2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ      

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1 ΓΚΙΟΡΓΚΟ ΜΑΡ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
4 ΤΣΟΥΧΛΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠ. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
5 ΚΑΠΑΙ ΝΤ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΦΟΙΒ ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
7 ΓΚΛΑΡΑΣ ΒΑΣ. Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ
8 ΓΛΥΚΟΣ ΚΩΝ. ΚΡΥΟΝΕΡΙ
9 ΤΣΟΥΝΗΣ ΗΛ. ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ
10 ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑΣ Ν. ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ
11 ΚΟΡΩΝΙΑΣ ΓΙΑΝ. ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ
13 ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
14 ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧ. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
15 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΤ. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
16 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
17 ΡΟΚΑΣ ΑΘ. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
18 ΚΟΥΝΤΑΡΔΑΣ Γ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
19 ΖΕΚΟΣ Κ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
20 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. ΑΓΣΑ ΘΗΣ ΕΘΝ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΑΓΣΑ ΘΗΣ ΕΘΝ Ν ΜΑΚΡΗΣ
22 ΓΑΡΙΔΑΣ ΑΓΓ. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
23 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΙΩΡ. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
24 ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝ. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
25 ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΜΠΑ. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
26 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝ. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
27 ΧΡΙΣΤΙΝΗΣ ΓΙΑΝ. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
28 ΓΚΙΝΗΣ ΠΡ. Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ
29 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ν. Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ
30 ΚΑΤΣΙΚΗΣ Φ ΑΟ ΚΟΡΩΠΙ
31 ΜΟΥΤΣΗΣ ΣΤΑΘ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
32 ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
33 ΝΤΕΡΑΖΙΖΙΑΝ  ΚΙΜ. Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
34 ΡΙΖΟΣ ΠΑΝ. Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
35 ΛΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝ. Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
36 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡ. Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
37 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝ ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
38 ΠΡΙΦΤΗΣ ΠΑΝ ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
39 ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ ΚΩΝ. ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
40 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Μ. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
41 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝ. ΜΑΡΚΟ
42 ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝ. ΜΑΡΚΟ
43 ΠΤΩΧΟΣ ΣΤ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
44 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Δ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
45 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛ. ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
46 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡ. ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
47 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ Κ ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
48 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
49 ΛΕΒΑΝΤΗΣ Δ ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
50 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Χ ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
51 ΖΙΩΓΚΑΣ ΑΠ. Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
52 ΚΑΙΤΣΑΣ Γ. Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
53 ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
54 ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚ. Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
55 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞ. Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ
56 ΜΠΕΡΚΗΣ ΒΑΙΟΣ Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ
57 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΑΕ. ΓΕΡΑΚΑ
58 ΚΟΥΣΙΟΥΡΗΣ ΧΡ. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
59 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Γ. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
60 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡ. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
61 ΚΑΚΑΡΗΣ Σ. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
62 ΣΠΑΝΟΣ Ε. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
63 ΠΙΤΤΑΣ Δ ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
64 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
65 ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΙΧ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ  ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ

ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΔΙΚΑΙΩΣ ΣΤΗΝ

   ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΛΗΣΗ 

 

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2002)                

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 
την ΤΡΙΤΗ 20/06/2017 και ώρα 15.30στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ   ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.     

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1 ΠΕΤΡΟΥ Γ. ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
2 ΠΡΟΚΟΣ Α. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
3 ΤΣΙΛΙΚΙΡΓΙΑΝ Μ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
4 ΤΑΝΓΚΟΥ Ε. Α.Ε.ΓΕΡΑΚΑ
5 ΛΙΟΥΜΗΣ Α. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
6 ΜΑΡΚΑΝΤΑΣΗΣ Β. ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
7 ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ Α. ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
8 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Ι. ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
9 ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ Κ. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
10 ΓΙΟΚΑΡΗΣ Δ. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
11 ΚΑΤΡΑΒΑΣ Π. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
12 ΛΛΑΜΨΙΑΣ Κ. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
13 ΨΩΜΑΣ Μ. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
14 ΚΑΡΤΑΛΟΣ Ι ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
15 ΠΟΥΛΙΔΗΣ Π. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
16 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡ. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
17 ΤΣΑΙΝΗΣ Ι. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
18 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ Ε. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
19 ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ Κ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
20 ΚΟΚΚΟΤΟΣ Θ. Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ
21 ΑΛΕΞΙΟΥ Φ. Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ
22 ΓΑΡΙΔΑΣ Α. Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ
23 ΒΙΝΙΟΣ Κ. Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ
24 ΜΑΤΣΑΣ Γ. ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
25 ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ Γ. ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
26 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ Ι. Α.Ο.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
27 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡ. Α.Ο.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
28 ΠΑΠΠΑΣ Σ.-Ν ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
29 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔ. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
30 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
31 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΣΠ. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
32 ΤΣΙΑΜΟΥΡΤΑΣ Ζ ΚΑΛΥΒΙΑ
33 ΠΟΥΛΟΣ Γ. ΚΑΛΥΒΙΑ
34 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ Α. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
35 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Ν. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
36 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ Δ. Α.Ο ΚΟΡΩΠΙΟΥ
37 ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Γ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Σ. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
39 ΜΠΕΛΛΟΣ Δ. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
40 ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ Δ. ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
41 ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ Ν. ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
42 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΔΗΜ. Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ
43 ΜΠΑΡΟΥΣ Ε.-Γ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
44 ΜΠΕΛΑΒΡΑΚΗΣ ΑΣΤ. ΚΥΑΝΟΥΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
45 ΓΙΟΧΑΝΣΟΝ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π. ΚΥΑΝΟΥΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
46 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
47 ΓNΤΕΛΗΣ ΣΕΡ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
48 ΣΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
49 ΒΙΤΣΙΟΣ Π. ΑΤΛΑΝΤΙΣ
50 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Ν. ΑΤΛΑΝΤΙΣ
51 ΛΟΥΚΑΣ Ν. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
52 ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ Κ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
53 ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ Χ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
54 ΤΣΑΛΑΚΟΥ Α. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
55 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ν. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
56 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
57 ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ Α. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
58 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ  ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΔΙΚΑΙΩΣ ΣΤΗΝ                                        ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΛΗΣΗ 

 

 

 

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Οι προέδροι των Επιτροπών και η δυναμική παρουσία στη ΓΣ της ΕΠΟ!

Ρένος Γιαμπουράς

Αποτελέσματα σε σημερινά ματς (Τετάρτη 15/11) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Όλες οι λεπτομέρειες της εκλογικής μάχης στην ΕΠΣΑΝΑ!

Ρένος Γιαμπουράς