21 C
26 Απριλίου, 2024
A' ΑΘΗΝΩΝ

Λευκή ισοπαλία εκτός έδρας η Αθηναϊδα με Χαλάνδρι

Ισόπαλο 0-0 αναδείχτηκε το παιχνίδι ανάμεσα στη γηπεδούχο ομάδα του Χαλανδρίου και της νεοφώτιστης ομάδας !

Η Αθηναιδα μπήκε στην αρχή δυνατά έχοντας πολλές ευκαιρίες για να ανοίξει το σκορ και στη συνέχεια να πολλαπλασιάσει τα γκολ της με τον Τούρλα, Τσελικα, Κουρτι και Νικολαιδης! Κόκκινη κάρτα αντίκρισε στο 63 λεπτό ο Κινδιλιδης μετά από αναγκαστική ανατροπή παίχτη σε εμφανή θέση για γκολ! Με δέκα τελείωσε κ το Χαλανδρι που δεχτηκε κόκκινη στο 83ο λεπτό της αναμετρησης! Επόμενο ματς για τη Βασίλισσα της Κυψέλης εντός έδρας με τον Πανερυθραικο!

ΑΘΗΝΑΪΔΑ: Κοντογεώργος, Παπαθανάσης, Κινδιλιδης(Λαππας), Τούρλας, Τσελικας(Βαγγελης), Κανδαλεπας(Χαλας), Τσουτσουδακης, Κουρτι, Πλεξιδας, Ρηγοπουλος(Ρακιτζής), Νικολαιδης