6.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 21, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

To πρόγραμμα του πρωταθλήματος σε 6ο, 7ο και 8ο όμιλο στην Γ’ Εθνική, όπως και σε 1ο, 2ο, 3ο, 4ο και 5ο όμιλο

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος σε 8ο, 7ο και 8ο όμιλο όπως επίσης σε 1ο, 2ο, 3ο, 4ο και 5ο μετά την κλήρωση έχει ως εξής:

6ο όμιλος

1η αγωνιστική

 

Προοδευτική – Ιωνικός

 

Εθνικός Πειραιά – Ζευγολατιό

 

Πελοπας Κιάτου – Λουτράκι

 

Ασπρόπυργος – Ρόδος

 

Κερατσίνι – Ιάλυσος

 

Ρεπό: Διαγόρας

 

2η αγωνιστική

 

Διαγόρας – Προοδευτική

 

Ιωνικός – Εθνικός Πειραιά

 

Ζευγολατιό – Ασπρόπυργος

 

Λουτράκι – Κερατσίνι

 

Ιάλυσος – Ρόδος

 

Ρεπό: Πελοπας Κιάτου

 

3η αγωνιστική

 

Προοδευτική – Εθνικός Πειραιά

 

Πελοπας Κιάτου – Διαγόρας

 

Ασπρόπυργος – Ιωνικός

 

Ιάλυσος – Ζευγολατιό

 

Ρόδος – Λουτράκι

 

Ρεπό: 10Κερατσίνι

 

4η αγωνιστική

 

10Πελοπας Κιάτου – Προοδευτική

 

Εθνικός Πειραιά – Ασπρόπυργος

 

Διαγόρας – 10Κερατσίνι

 

Ιωνικός – 10Ιάλυσος

 

Λουτράκι – Ζευγολατιό

 

Ρεπό: Ρόδος

 

Πελοπας Κιάτουη αγωνιστική

 

Προοδευτική – Ασπρόπυργος

 

10Κερατσίνι – 10Πελοπας Κιάτου

 

10Ιάλυσος – Εθνικός Πειραιά

 

Ρόδος – Διαγόρας

 

Λουτράκι – Ιωνικός

 

Ρεπό: Ζευγολατιό

 

6η αγωνιστική

 

10Κερατσίνι – Προοδευτική

 

Ασπρόπυργος – 10Ιάλυσος

 

10Πελοπας Κιάτου – Ρόδος

 

Εθνικός Πειραιά – Λουτράκι

 

Διαγόρας – Ζευγολατιό

 

Ρεπό: Ιωνικός

 

Κερατσίνιη αγωνιστική

 

Προοδευτική – 10Ιάλυσος

 

Ρόδος – 10Κερατσίνι

 

Λουτράκι – Ασπρόπυργος

 

Ζευγολατιό – 10Πελοπας Κιάτου

 

Ιωνικός – Διαγόρας

 

Ρεπό: Εθνικός Πειραιά

 

Ιάλυσοςη αγωνιστική

 

Ρόδος – Προοδευτική

 

10Ιάλυσος – Λουτράκι

 

10Κερατσίνι – Ζευγολατιό

 

10Πελοπας Κιάτου – Ιωνικός

 

Εθνικός Πειραιά – Διαγόρας

 

Ρεπό: Ασπρόπυργος

 

9η αγωνιστική

 

Προοδευτική – Λουτράκι

 

Ζευγολατιό – Ρόδος

 

Ιωνικός – 10Κερατσίνι

 

Διαγόρας – Ασπρόπυργος

 

Εθνικός Πειραιά – 10Πελοπας Κιάτου

 

Ρεπό: 10Ιάλυσος

 

10η αγωνιστική

 

Ζευγολατιό – Προοδευτική

 

Ρόδος – Ιωνικός

 

Ιάλυσος – Διαγόρας

 

Κερατσίνι – Εθνικός Πειραιά

 

Ασπρόπυργος – 10Πελοπας Κιάτου

 

Ρεπό: Λουτράκι

 

11η αγωνιστική

 

Ιωνικός – Ζευγολατιό

 

Διαγόρας – Λουτράκι

 

Εθνικός Πειραιά – Ρόδος

 

Πελοπας Κιάτου – 10Ιάλυσος

 

Ασπρόπυργος – 10Κερατσίνι

 

Ρεπό: Προοδευτική

 

7ο όμιλο

1η αγωνιστική

 

Αήττητος Σπάτων – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

 

Πανθηραϊκός – Ερμής Κιβερίου

 

Παναργειακός – Χαλκίδα

 

Ταμυναϊκός – Τριγλία Ραφήνας

 

Αιολικός – Ερμιονιδα

 

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

2η αγωνιστική

 

Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων

 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Πανθηραϊκός

 

Ερμής Κιβερίου – Ταμυναϊκός

 

Χαλκίδα – Αιολικός

 

Ερμιονιδα – Τριγλία Ραφήνας

 

Ρεπό: – Παναργειακός

 

3η αγωνιστική

 

Αήττητος Σπάτων – Πανθηραϊκός

 

Παναργειακός – Θύελλα Ραφήνας

 

Ταμυναϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

 

Ερμιονιδα – Ερμής Κιβερίου

 

Τριγλία Ραφήνας – Χαλκίδα

 

Ρεπό: Αιολικός

 

4η αγωνιστική

 

Παναργειακός – Αήττητος Σπάτων

 

Πανθηραϊκός – Ταμυναϊκός

 

Θύελλα Ραφήνας – Αιολικός

 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ερμιονιδα

 

Χαλκίδα – Ερμής Κιβερίου

 

Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

 

5η αγωνιστική

 

Αήττητος Σπάτων – Ταμυναϊκός

 

Αιολικός – Παναργειακός

 

Ερμιονιδα – Πανθηραϊκός

 

Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας

 

Χαλκίδα – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

 

Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

 

6η αγωνιστική

 

Αιολικός – Αήττητος Σπάτων

 

Ταμυναϊκός – Ερμιονιδα

 

Παναργειακός – Τριγλία Ραφήνας

 

Πανθηραϊκός – Χαλκίδα

 

Θύελλα Ραφήνας – Ερμής Κιβερίου

 

Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

 

7η αγωνιστική

 

Αήττητος Σπάτων – Ερμιονιδα

 

Τριγλία Ραφήνας – Αιολικός

 

Χαλκίδα – Ταμυναϊκός

 

Ερμής Κιβερίου – Παναργειακός

 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Θύελλα Ραφήνας

 

Ρεπό: Πανθηραϊκός

 

8η αγωνιστική

 

Τριγλία Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων

 

Ερμιονιδα – Χαλκίδα

 

Αιολικός – Ερμής Κιβερίου

 

Παναργειακός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

 

Πανθηραϊκός – Θύελλα Ραφήνας

 

Ρεπό: Ταμυναϊκός

 

9η αγωνιστική

 

Αήττητος Σπάτων – Χαλκίδα

 

Ερμής Κιβερίου – Τριγλία Ραφήνας

 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Αιολικός

 

Θύελλα Ραφήνας – Ταμυναϊκός

 

Πανθηραϊκός – Παναργειακός

 

Ρεπό: Ερμιονιδα

 

10η αγωνιστική

 

Ερμής Κιβερίου – Αήττητος Σπάτων

 

Τριγλία Ραφήνας – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

 

Ερμιονιδα – Θύελλα Ραφήνας

 

Αιολικός – Πανθηραϊκός

 

Ταμυναϊκός – Παναργειακός

 

Ρεπό: Χαλκίδα

 

11η αγωνιστική

 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ερμής Κιβερίου

 

Θύελλα Ραφήνας – Χαλκίδα

 

Πανθηραϊκός – Τριγλία Ραφήνας

 

Παναργειακός – Ερμιονιδα

 

Ταμυναϊκός – Αιολικός

 

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

 

8ο όμιλο

ς

 

 

 

1η αγωνιστική

 

Ηρόδοτος – ΟΦ Ιεράπετρας

 

Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Μυλοποτάμου

 

Ερμής Ζωνιανών – ΠΟΑ

 

Παλαιόχωρα – Κηφισιά

 

Αιγάλεω – Φωστήρας

 

Ρεπό: Ηλυσιακός

 

2η αγωνιστική

 

Ηλυσιακός – Ηρόδοτος

 

ΟΦ Ιεράπετρας – Άγιος Ιερόθεος

 

ΑΕ Μυλοποτάμου – Παλαιόχωρα

 

ΠΟΑ – Αιγάλεω

 

Φωστήρας – Κηφισιά

 

Ρεπό: – Ερμής Ζωνιανών

 

3η αγωνιστική

 

Ηρόδοτος – Άγιος Ιερόθεος

 

Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός

 

Παλαιόχωρα – ΟΦ Ιεράπετρας

 

Φωστήρας – ΑΕ Μυλοποτάμου

 

Κηφισιά – ΠΟΑ

 

Ρεπό: Αιγάλεω

 

4η αγωνιστική

 

Ερμής Ζωνιανών – Ηρόδοτος

 

Άγιος Ιερόθεος – Παλαιόχωρα

 

Ηλυσιακός – Αιγάλεω

 

ΟΦ Ιεράπετρας – Φωστήρας

 

ΠΟΑ – ΑΕ Μυλοποτάμου

 

Ρεπό: Κηφισιά

 

5η αγωνιστική

 

Ηρόδοτος – Παλαιόχωρα

 

Αιγάλεω – Ερμής Ζωνιανών

 

Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος

 

Κηφισιά – Ηλυσιακός

 

ΠΟΑ – ΟΦ Ιεράπετρας

 

Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου

 

6η αγωνιστική

 

Αιγάλεω – Ηρόδοτος

 

Παλαιόχωρα – Φωστήρας

 

Ερμής Ζωνιανών – Κηφισιά

 

Άγιος Ιερόθεος – ΠΟΑ

 

Ηλυσιακός – ΑΕ Μυλοποτάμου

 

Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

 

7η αγωνιστική

 

Ηρόδοτος – Φωστήρας

 

Κηφισιά – Αιγάλεω

 

ΠΟΑ – Παλαιόχωρα

 

ΑΕ Μυλοποτάμου – Ερμής Ζωνιανών

 

ΟΦ Ιεράπετρας – Ηλυσιακός

 

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

 

8η αγωνιστική

 

Κηφισιά – Ηρόδοτος

 

Φωστήρας – ΠΟΑ

 

Αιγάλεω – ΑΕ Μυλοποτάμου

 

Ερμής Ζωνιανών – ΟΦ Ιεράπετρας

 

Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός

 

Ρεπό: Παλαιόχωρα

 

9η αγωνιστική

 

Ηρόδοτος – ΠΟΑ

 

ΑΕ Μυλοποτάμου – Κηφισιά

 

ΟΦ Ιεράπετρας – Αιγάλεω

 

Ηλυσιακός – Παλαιόχωρα

 

Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Ζωνιανών

 

Ρεπό: Φωστήρας

 

10η αγωνιστική

 

ΑΕ Μυλοποτάμου – Ηρόδοτος

 

Κηφισιά – ΟΦ Ιεράπετρας

 

Φωστήρας – Ηλυσιακός

 

Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος

 

Παλαιόχωρα – Ερμής Ζωνιανών

 

Ρεπό: ΠΟΑ

 

11η αγωνιστική

 

ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕ Μυλοποτάμου

 

Ηλυσιακός – ΠΟΑ

 

Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά

 

Ερμής Ζωνιανών – Φωστήρας

 

Παλαιόχωρα – Αιγάλεω

 

Ρεπό: Ηρόδοτο

1ος όμιλος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12

Διδυμότειχο-Νέστος Χρυσούπολης

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Απόλλων Παραλιμνίου

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Αετός Ορφανού

Καβάλα-Άρης Αβάτου

Ορφέας Puma Ξάνθης-Δόξα Προσκυνητών

Ελπίς Σκουτάρεως-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Διδυμότειχο

Νέστος Χρυσούπολης-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής

Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα

Αετός Ορφανού-Ορφέας Puma Ξάνθης

Άρης Αβάτου-Ελπίς Σκουτάρεως

Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Προσκυνητών

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14

Διδυμότειχο-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής

Καβάλα-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Ορφέας Puma Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης

Ελπίς Σκουτάρεως-Απόλλων Παραλιμνίου

Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Αετός Ορφανού

Δόξα Προσκυνητών-Άρης Αβάτου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15

Καβάλα-Διδυμότειχο

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Puma Ξάνθης

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως

Νέστος Χρυσούπολης-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών

Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16

Διδυμότειχο-Ορφέας Puma Ξάνθης

Ελπίς Σκουτάρεως-Καβάλα

Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής

Δόξα Προσκυνητών-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης

Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17

Ελπίς Σκουτάρεως-Διδυμότειχο

Ορφέας Puma Ξάνθης-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Άρης Αβάτου

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18

Διδυμότειχο-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Δόξα Προσκυνητών-Ελπίς Σκουτάρεως

Άρης Αβάτου-Ορφέας Puma Ξάνθης

Αετός Ορφανού-Καβάλα

Απόλλων Παραλιμνίου-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής

Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19

Δόξα Προσκυνητών-Διδυμότειχο

Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Άρης Αβάτου

Ελπίς Σκουτάρεως-Αετός Ορφανού

Ορφέας Puma Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου

Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20

Διδυμότειχο-Άρης Αβάτου

Αετός Ορφανού-Δόξα Προσκυνητών

Απόλλων Παραλιμνίου-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίς Σκουτάρεως

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Puma Ξάνθης

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Καβάλα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21

Αετός Ορφανού-Διδυμότειχο

Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου

Δόξα Προσκυνητών-Νέστος Χρυσούπολης

Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Ελπίς Σκουτάρεως-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής

Ορφέας Puma Ξάνθης-Καβάλα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22

Απόλλων Παραλιμνίου-Διδυμότειχο

Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Ορφανού

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Άρης Αβάτου

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Δόξα Προσκυνητών

Καβάλα-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Ορφέας Puma Ξάνθης-Ελπίς Σκουτάρεως

 

2ος όμιλος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-16

Άρης Παλαιοχωρίου-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Εδεσσαϊκός-λαγκαδάς

ΑΟ Καρδίας-Πιερικός

ΑΕ Καρίτσας-ΑΕΠ Ηρακλής

Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας

Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Νάουσα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-17

Κιλκισιακός-Άρης Παλαιοχωρίου

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Εδεσσαϊκός

λαγκαδάς-ΑΕ Καρίτσας

Πιερικός-Μακεδονικός

ΑΕΠ Ηρακλής-Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα

Καμπανιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-18

Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός

ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός

ΑΕ Καρίτσας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας-λαγκαδάς

Νάουσα-Πιερικός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕΠ Ηρακλής

Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-19

ΑΟ Καρδίας-Άρης Παλαιοχωρίου

Εδεσσαϊκός-ΑΕ Καρίτσας

Κιλκισιακός-Μακεδονικός

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας

λαγκαδάς-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Πιερικός-Καμπανιακός

ΑΕΠ Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-20

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας

Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας

Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός

Νάουσα-Κιλκισιακός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Αλμωπός Αριδαίας-λαγκαδάς

Πιερικός-ΑΕΠ Ηρακλής

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-21

Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου

ΑΕ Καρίτσας-Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Καρδίας-Νάουσα

Εδεσσαϊκός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Κιλκισιακός-Καμπανιακός

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αλμωπός Αριδαίας

λαγκαδάς-Πιερικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-22

Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας

Νάουσα-Μακεδονικός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕ Καρίτσας

Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας

Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός

ΑΕΠ Ηρακλής-Κιλκισιακός

Πιερικός-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-23

Νάουσα-Άρης Παλαιοχωρίου

Αγροτικός Αστέρας-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Μακεδονικός-Καμπανιακός

ΑΕ Καρίτσας-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΟ Καρδίας-ΑΕΠ Ηρακλής

Εδεσσαϊκός-Πιερικός

Κιλκισιακός-λαγκαδάς

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-24

Άρης Παλαιοχωρίου-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Καμπανιακός-Νάουσα

Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας

ΑΕΠ Ηρακλής-Μακεδονικός

Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας

λαγκαδάς-ΑΟ Καρδίας

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-25

Καμπανιακός-Άρης Παλαιοχωρίου

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αλμωπός Αριδαίας

Νάουσα-ΑΕΠ Ηρακλής

Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός

Μακεδονικός-λαγκαδάς

ΑΟ Καρδίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Εδεσσαϊκός-Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-26

Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΠ Ηρακλής-Καμπανιακός

Πιερικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

λαγκαδάς-Νάουσα

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Μακεδονικός

Κιλκισιακός-ΑΕ Καρίτσας

Εδεσσαϊκός-ΑΟ Καρδίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-27

ΑΕΠ Ηρακλής-Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας-Πιερικός

Καμπανιακός-λαγκαδάς

Νάουσα-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας-Κιλκισιακός

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός

ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Καρδίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-28

Άρης Παλαιοχωρίου-Πιερικός

λαγκαδάς-ΑΕΠ Ηρακλής

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Καμπανιακός

Κιλκισιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Εδεσσαϊκός-Νάουσα

ΑΟ Καρδίας-Αγροτικός Αστέρας

ΑΕ Καρίτσας-Μακεδονικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 14-29

λαγκαδάς-Άρης Παλαιοχωρίου

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΕΠ Ηρακλής

Αλμωπός Αριδαίας-Κιλκισιακός

Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΟ Καρδίας

Νάουσα-ΑΕ Καρίτσας

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 15-30

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-λαγκαδάς

Κιλκισιακός-Πιερικός

Εδεσσαϊκός-ΑΕΠ Ηρακλής

ΑΟ Καρδίας-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕ Καρίτσας-Καμπανιακός

Μακεδονικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Αγροτικός Αστέρας-Νάουσα

 

3ος όμιλος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-16

Άρης Παλαιοχωρίου-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Εδεσσαϊκός-λαγκαδάς

ΑΟ Καρδίας-Πιερικός

ΑΕ Καρίτσας-ΑΕΠ Ηρακλής

Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας

Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Νάουσα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-17

Κιλκισιακός-Άρης Παλαιοχωρίου

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Εδεσσαϊκός

λαγκαδάς-ΑΕ Καρίτσας

Πιερικός-Μακεδονικός

ΑΕΠ Ηρακλής-Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα

Καμπανιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-18

Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός

ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός

ΑΕ Καρίτσας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας-λαγκαδάς

Νάουσα-Πιερικός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕΠ Ηρακλής

Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-19

ΑΟ Καρδίας-Άρης Παλαιοχωρίου

Εδεσσαϊκός-ΑΕ Καρίτσας

Κιλκισιακός-Μακεδονικός

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας

λαγκαδάς-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Πιερικός-Καμπανιακός

ΑΕΠ Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-20

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας

Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας

Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός

Νάουσα-Κιλκισιακός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Αλμωπός Αριδαίας-λαγκαδάς

Πιερικός-ΑΕΠ Ηρακλής

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-21

Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου

ΑΕ Καρίτσας-Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Καρδίας-Νάουσα

Εδεσσαϊκός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Κιλκισιακός-Καμπανιακός

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αλμωπός Αριδαίας

λαγκαδάς-Πιερικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-22

Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας

Νάουσα-Μακεδονικός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕ Καρίτσας

Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας

Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός

ΑΕΠ Ηρακλής-Κιλκισιακός

Πιερικός-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-23

Νάουσα-Άρης Παλαιοχωρίου

Αγροτικός Αστέρας-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Μακεδονικός-Καμπανιακός

ΑΕ Καρίτσας-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΟ Καρδίας-ΑΕΠ Ηρακλής

Εδεσσαϊκός-Πιερικός

Κιλκισιακός-λαγκαδάς

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-24

Άρης Παλαιοχωρίου-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Καμπανιακός-Νάουσα

Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας

ΑΕΠ Ηρακλής-Μακεδονικός

Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας

λαγκαδάς-ΑΟ Καρδίας

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-25

Καμπανιακός-Άρης Παλαιοχωρίου

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αλμωπός Αριδαίας

Νάουσα-ΑΕΠ Ηρακλής

Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός

Μακεδονικός-λαγκαδάς

ΑΟ Καρδίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Εδεσσαϊκός-Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-26

Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΠ Ηρακλής-Καμπανιακός

Πιερικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

λαγκαδάς-Νάουσα

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Μακεδονικός

Κιλκισιακός-ΑΕ Καρίτσας

Εδεσσαϊκός-ΑΟ Καρδίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-27

ΑΕΠ Ηρακλής-Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας-Πιερικός

Καμπανιακός-λαγκαδάς

Νάουσα-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας-Κιλκισιακός

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός

ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Καρδίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-28

Άρης Παλαιοχωρίου-Πιερικός

λαγκαδάς-ΑΕΠ Ηρακλής

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Καμπανιακός

Κιλκισιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Εδεσσαϊκός-Νάουσα

ΑΟ Καρδίας-Αγροτικός Αστέρας

ΑΕ Καρίτσας-Μακεδονικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 14-29

λαγκαδάς-Άρης Παλαιοχωρίου

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΕΠ Ηρακλής

Αλμωπός Αριδαίας-Κιλκισιακός

Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΟ Καρδίας

Νάουσα-ΑΕ Καρίτσας

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 15-30

Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-λαγκαδάς

Κιλκισιακός-Πιερικός

Εδεσσαϊκός-ΑΕΠ Ηρακλής

ΑΟ Καρδίας-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕ Καρίτσας-Καμπανιακός

Μακεδονικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Αγροτικός Αστέρας-Νάουσα

 

4ος όμιλος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-14

Οπούντιος Μαρτίνου-Αχιλλέας Φαρσάλων

Θήβα-ΑΟ Σελλάνων

Βελούχι-Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος

Διγενής Νεοχωρίου-Αμβρυσσέας

Βόλος ΝΠΣ-Αστέρας Ιτέας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-15

Αλμυρός-Οπούντιος Μαρτίνου

Αχιλλέας Φαρσάλων-Θήβα

ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου-Διγενής Νεοχωρίου

Ρήγας Φεραίος-Βόλος ΝΠΣ

Αμβρυσσέας-Αστέρας Ιτέας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-16

Οπούντιος Μαρτίνου-Θήβα

Βελούχι-Αλμυρός

Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων

Βόλος ΝΠΣ-ΑΟ Σελλάνων

Αστέρας Ιτέας-Ολυμπιακός Βόλου

Αμβρυσσέας-Ρήγας Φεραίος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-17

Βελούχι-Οπούντιος Μαρτίνου

Θήβα-Νίκη Βόλου

Αλμυρός-Διγενής Νεοχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων-Βόλος ΝΠΣ

ΑΟ Σελλάνων-Αμβρυσσέας

Ολυμπιακός Βόλου-Ρήγας Φεραίος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-18

Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου

Διγενής Νεοχωρίου-Βελούχι

Βόλος ΝΠΣ-Θήβα

Αστέρας Ιτέας-Αλμυρός

Αμβρυσσέας-Αχιλλέας Φαρσάλων

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλάνων

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-19

Διγενής Νεοχωρίου-Οπούντιος Μαρτίνου

Νίκη Βόλου-Βόλος ΝΠΣ

Βελούχι-Αστέρας Ιτέας

Θήβα-Αμβρυσσέας

Αλμυρός-Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων-Ολυμπιακός Βόλου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-20

Οπούντιος Μαρτίνου-Βόλος ΝΠΣ

Αστέρας Ιτέας-Διγενής Νεοχωρίου

Αμβρυσσέας-Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος-Βελούχι

Ολυμπιακός Βόλου-Θήβα

ΑΟ Σελλάνων-Αλμυρός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-21

Αστέρας Ιτέας-Οπούντιος Μαρτίνου

Βόλος ΝΠΣ-Αμβρυσσέας

Διγενής Νεοχωρίου-Ρήγας Φεραίος

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου

Βελούχι-ΑΟ Σελλάνων

Αλμυρός-Αχιλλέας Φαρσάλων

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-22

Οπούντιος Μαρτίνου-Αμβρυσσέας

Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Ιτέας

Ολυμπιακός Βόλου-Βόλος ΝΠΣ

ΑΟ Σελλάνων-Διγενής Νεοχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων-Βελούχι

Θήβα-Αλμυρός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-23

Ρήγας Φεραίος-Οπούντιος Μαρτίνου

Αμβρυσσέας-Ολυμπιακός Βόλου

Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου-Αχιλλέας Φαρσάλων

Νίκη Βόλου-Αλμυρός

Βελούχι-Θήβα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-24

Οπούντιος Μαρτίνου-Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Σελλάνων-Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων-Αστέρας Ιτέας

Αλμυρός-Βόλος ΝΠΣ

Θήβα-Διγενής Νεοχωρίου

Νίκη Βόλου-Βελούχι

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-25

ΑΟ Σελλάνων-Οπούντιος Μαρτίνου

Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Φαρσάλων

Αμβρυσσέας-Αλμυρός

Αστέρας Ιτέας-Θήβα

Βόλος ΝΠΣ-Βελούχι

Διγενής Νεοχωρίου-Νίκη Βόλου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-26

Αχιλλέας Φαρσάλων-ΑΟ Σελλάνων

Αλμυρός-Ολυμπιακός Βόλου

Θήβα-Ρήγας Φεραίος

Βελούχι-Αμβρυσσέας

Νίκη Βόλου-Αστέρας Ιτέας

Βόλος ΝΠΣ-Διγενής Νεοχωρίου

 

5ος όμιλος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12

Πύλος-ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων-Παναρκαδικός

Αστέρας Βλαχιώτη-Πανηλειακός Πύργου

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Παλληξουριακός

Καλαμάτα-Αχαϊκή

Λεωνίδιο-Ζακυνθαικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13

Διαγόρας Βραχνέικων-Πύλος

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη

Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

Πανηλειακός Πύργου-Καλαμάτα

Παλληξουριακός-Λεωνίδιο

Ζακυνθαικός-Αχαϊκή

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14

Πύλος-Αστέρας Βλαχιώτη

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Διαγόρας Βραχνέικων

Καλαμάτα-ΠΑΟ Βάρδας

Λεωνίδιο-Παναρκαδικός

Ζακυνθαικός-Πανηλειακός Πύργου

Αχαϊκή-Παλληξουριακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Πύλος

Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα

Διαγόρας Βραχνέικων-Λεωνίδιο

ΠΑΟ Βάρδας-Ζακυνθαικός

Παναρκαδικός-Αχαϊκή

Παλληξουριακός-Πανηλειακός Πύργου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16

Πύλος-Καλαμάτα

Λεωνίδιο-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

Ζακυνθαικός-Αστέρας Βλαχιώτη

Αχαϊκή-Διαγόρας Βραχνέικων

Παλληξουριακός-ΠΑΟ Βάρδας

Πανηλειακός Πύργου-Παναρκαδικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17

Λεωνίδιο-Πύλος

Καλαμάτα-Ζακυνθαικός

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Αχαϊκή

Αστέρας Βλαχιώτη-Παλληξουριακός

Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός Πύργου

ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18

Πύλος-Ζακυνθαικός

Αχαϊκή-Λεωνίδιο

Παλληξουριακός-Καλαμάτα

Πανηλειακός Πύργου-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

Παναρκαδικός-Αστέρας Βλαχιώτη

ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19

Αχαϊκή-Πύλος

Ζακυνθαικός-Παλληξουριακός

Λεωνίδιο-Πανηλειακός Πύργου

Καλαμάτα-Παναρκαδικός

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-ΠΑΟ Βάρδας

Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20

Πύλος-Παλληξουριακός

Πανηλειακός Πύργου-Αχαϊκή

Παναρκαδικός-Ζακυνθαικός

ΠΑΟ Βάρδας-Λεωνίδιο

Διαγόρας Βραχνέικων-Καλαμάτα

Αστέρας Βλαχιώτη-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21

Πανηλειακός Πύργου-Πύλος

Παλληξουριακός-Παναρκαδικός

Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας

Ζακυνθαικός-Διαγόρας Βραχνέικων

Λεωνίδιο-Αστέρας Βλαχιώτη

Καλαμάτα-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22

Παναρκαδικός-Πύλος

ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός Πύργου

Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληξουριακός

Αστέρας Βλαχιώτη-Αχαϊκή

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Ζακυνθαικός

Καλαμάτα-Λεωνίδιο

Related posts

Αλέξης Κεραμάς. του ΠΑΟ ΡΟΥΦ

admin

Οι φιλικοί αγώνες του Χαραυγιακού

Abola Team 2

Τιμωρήθηκαν ΠΟΑ και Παπαδάκης

Abola Team 2