3.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (23/9) στον Πειραιά σε όλες τις κατηγορίες

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (23/9) σε όλες τις κατηγορίες του Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-4
2. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 23/09/17 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΙΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 23/09/17 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 5-0
4. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 23/09/17 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΖΕΡΒΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/09/17 17:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 0-3
6. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 23/09/17 17:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
8. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 17:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 1-0
Εφηβικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 23/09/17 14:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. 1-3
10. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 23/09/17 19:15 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.  
Εφηβικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 23/09/17 10:00 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. 1-2
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 13:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..  
Εφηβικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 23/09/17 11:45 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. 0-3
14. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 23/09/17 12:00 ΒΑΛΒΗΣ Κ. 0-0
15. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 23/09/17 14:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 0-5
Εφηβικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 23/09/17 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 1-1
17. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 1-5
18. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/09/17 14:45 ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ ..  
Εφηβικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/09/17 12:30   Αναβλήθηκε
20. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 23/09/17 14:00   Αναβλήθηκε
Εφηβικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 23/09/17 10:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ .., ΚΑΛΕΓΙΑΣ .. 2-4
22. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 23/09/17 11:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.  
Εφηβικό – Α Φάση – 7ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 23/09/17 12:30 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. Αναβλήθηκε
24. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/09/17 19:15 ΔΟΥΛΗΣ Γ. Αναβλήθηκε

Related posts

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣ Πειραιά και οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (7/10 και 8/10) σε όλες τις κατηγορίες

Abola Team 3

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς

Οι κλήσεις στις Μικτές Πειραιά για τα ματς με την Ανατολική Αττική (22/11)

Abola Team 3