21.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 30/9 και 1/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.  
12. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
13. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 01/10/17 10:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ.  
14. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 01/10/17 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
15. ΡΟΥΦ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
16. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
17. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
18. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
20. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
21. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
22. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
23. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
24. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 01/10/17 11:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.  
25. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.  
26. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
28. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/17 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
29. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 01/10/17 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
32. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/10/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
33. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
34. ΙΑΣΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.  
36. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
37. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
38. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
39. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
40. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/10/17 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
41. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
42. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 30/09/17 16:30 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
44. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
45. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ.  
46. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 30/09/17 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α.  
47. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/10/17 13:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
48. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.  
49. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
50. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 01/10/17 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 30/09/17 16:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β.  
52. ΠΟΨ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
53. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/10/17 09:45 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ.  
54. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/10/17 10:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
55. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/10/17 10:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
56. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/10/17 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
57. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/17 16:30 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
59. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 30/09/17 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
60. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
61. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 01/10/17 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
62. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 01/10/17 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
63. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/10/17 12:15 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
65. ΠΛΑΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/10/17 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.  
66. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 01/10/17 11:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
67. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/10/17 13:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
68. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
69. ΑΡΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
71. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΙΩΤΗ Α.  
72. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/09/17 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.  
73. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 01/10/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
74. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/10/17 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
75. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 01/10/17 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
Νέων 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/09/17 09:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
77. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 30/09/17 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
78. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 30/09/17 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
79. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 09:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
80. ΙΑΣΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 10:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
81. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/10/17 19:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
Νέων 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
83. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 30/09/17 10:30 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
84. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
85. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
86. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/09/17 19:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
87. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 01/10/17 19:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Νέων 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
89. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 30/09/17 19:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
90. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 19:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
91. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 20:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
92. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/10/17 13:45 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
93. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/10/17 19:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Νέων 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/09/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
95. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/17 11:15 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
96. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 13:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
97. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/17 20:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
98. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/10/17 19:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
99. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/10/17 20:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β.  
Νέων 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
101. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 30/09/17 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
102. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 30/09/17 13:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
103. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/09/17 19:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
104. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/10/17 19:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
105. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 20:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
Νέων 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΡΟΥΦ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/09/17 09:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
107. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 30/09/17 09:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
108. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/09/17 13:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
109. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/09/17 20:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
110. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
111. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 01/10/17 19:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Νέων 7ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 09:00   0-3 α.α.
113. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/17 10:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
114. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/17 12:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
115. ΒΥΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 30/09/17 13:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
116. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 01/10/17 10:30 ΙΣΣΑ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
117. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 01/10/17 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
Νέων 8ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 01/10/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΖΗΣΗΣ Δ.  
119. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 01/10/17 17:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
120. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/10/17 19:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
121. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/10/17 19:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
122. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 01/10/17 20:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
123. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/09/17 12:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
124. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/09/17 13:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
125. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 18:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
126. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 30/09/17 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
127. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 20:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
128. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 01/10/17 09:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/17 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
130. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/09/17 10:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
131. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 30/09/17 11:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
132. ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 18:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
133. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 01/10/17 10:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
134. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 12:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
135. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 01/10/17 20:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
136. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 30/09/17 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
137. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/17 13:30 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
138. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/09/17 19:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
139. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 01/10/17 13:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
140. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 01/10/17 14:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
141. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 01/10/17 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
142. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 10:45 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.  
143. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
144. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 30/09/17 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
145. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 30/09/17 11:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
146. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/09/17 11:30 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
147. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 13:30 ΖΗΣΗΣ Δ.  
148. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/09/17 18:45 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/17 10:00 ΖΥΓΑΣ Π.  
150. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
151. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 30/09/17 15:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
152. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/09/17 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
153. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
154. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 11:45 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
155. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/09/17 10:00 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
156. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/17 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
157. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/17 12:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
158. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 12:45 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
159. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/09/17 13:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
160. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 18:45 ΖΥΓΑΣ Π.  
161. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 12:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
163. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/09/17 13:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
164. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 13:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
165. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 20:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
166. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 30/09/17 20:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
167. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 01/10/17 12:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
168. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 30/09/17 09:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
169. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕΚ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/09/17 10:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
170. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
171. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 30/09/17 12:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
172. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 13:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
173. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 01/10/17 13:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
174. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
175. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/09/17 12:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
176. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 18:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
177. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/09/17 18:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
178. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 11:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
179. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/10/17 18:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
180. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 19:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 10:00 ΖΗΣΗΣ Δ.  
182. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 30/09/17 10:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
183. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΖΗΣΗΣ Δ.  
184. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 30/09/17 12:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
185. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 01/10/17 13:15 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
186. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/10/17 13:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α.

30/9 και 1/1ο σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

 

Related posts

Ματσάρα στον Υμηττό

Βασίλης Θεόκλητος

Πρωταθλήτρια στον όμιλό της η Μικτή Παίδων της ΕΠΣΑ, νίκησε 5-1 την ΕΠΣΔΑ και πήρε πανηγυρική πρόκριση-Όλες οι επώνυμες παρουσίες στο γήπεδο

Abola Team 3

ΕΠΣ Αθηνών: Οι διαιτητές στους αγώνες Κυπέλλου της Αθήνας

Ρένος Γιαμπουράς