free page hit counter
11.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 27, 2023
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 30/9 στα ματς σε όλες τις κατηγορίες του Πειραιά

Στα σημερινά ματς-του Σαββάτου 30/9 στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/09/17 17:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-2
2. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 30/09/17 17:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/09/17 17:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 5-0
4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-1
5. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 17:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-2
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/09/17 17:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 2-0 
7. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 30/09/17 17:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-3
8. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 30/09/17 17:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 1-0
Εφηβικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 30/09/17 12:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.  
10. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 30/09/17 13:15 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-4
Εφηβικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 30/09/17 11:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. 4-4
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/09/17 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-3
13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/09/17 19:15 ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.  
Εφηβικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 30/09/17 11:30 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. 2-1
15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 14:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ. 3-0
16. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 30/09/17 14:00 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  
Εφηβικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/09/17 14:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 2-0
18. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/09/17 14:45 ΒΑΛΒΗΣ Κ. 2-0
Εφηβικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 30/09/17 14:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. Αναβλήθηκε
20. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 30/09/17 14:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 3-1
Εφηβικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 30/09/17 12:15 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 3-0
22. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/09/17 14:30 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.  
Παιδικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/09/17 09:45 ΓΟΓΟΛΟΣ Μ. 0-6
24. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 30/09/17 19:00 ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.  
Παιδικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/09/17 10:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 0-5
26. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/09/17 12:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 1-4
27. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 30/09/17 14:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. 4-3
Παιδικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 30/09/17 10:00 ΤΟΡΝΟΣ Ε. 0-5
29. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 30/09/17 13:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
Παιδικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/09/17 10:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 5-0
31. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 30/09/17 11:15 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
Παιδικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/09/17 12:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 6-1

Related posts

Κλήση στην Μικτές Παίδων και Νέων Πειραιά για προπόνηση στις 26/2

Abola Team 3

Χαρδαλιάς: «Κατανοούμε τις επιπτώσεις στον ερασιτεχνικό αθλητισμό, όμως ζητούμε υπομονή»

Γιώργος Ανανίδας

Ενημέρωση της Επιτροπής Διαιτησίας της ΕΠΣ Πειραιά για τις υποχρεώσεις του κάθε διαιτητή

Abola Team 3