19.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (14/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα σημερινά ματς-Σάββατο (14/10) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-2
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-1
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-2
4. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Άνοιξης Σάββατο 14/10/17 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
5-1

 

Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
4-1
15. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Δροσιάς Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-0
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 14/10/17 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
0-3
17. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καλάμου Σάββατο 14/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
Α Όμιλος Νέων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 14/10/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
19. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βούλας Σάββατο 14/10/17 10:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 7-1
20. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Βάρης Σάββατο 14/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 0-1
21. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 14/10/17 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 2-2
Β Όμιλος Νέων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 14/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΓΑΤΣΑ Α. 2-1
23. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Σάββατο 14/10/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Δ. 2-3
24. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 14/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 6-1
25. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 14/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 1-1
Γ Όμιλος Νέων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/10/17 00:00    
27. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κρυονερίου Σάββατο 14/10/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 3-4
28. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/10/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-1
29. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 15:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
Δ Όμιλος Νέων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/10/17 00:00    
31. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 09:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 11-0
32. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Σάββατο 14/10/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-4
33. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 11:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 5-4
Α Όμιλος Παμπαίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 0-5
35. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Σάββατο 14/10/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0 α.α.
36. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 2-2
37. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 8-1
38. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 0-6
Β Όμιλος Παμπαίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βoca Αrena Σάββατο 14/10/17 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 6-2
40. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/10/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
41. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 0-1
42. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 14/10/17 12:30 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
43. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 14/10/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 1-4
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 14/10/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 6-3
45. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 1-5
46. ΑΝΟΙΞΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 14/10/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 6-1
47. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 14/10/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-1
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 14/10/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
49. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καπανδριτίου Σάββατο 14/10/17 12:30 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. 2-7
50. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 14/10/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 2-1
51. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 14/10/17 13:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 4-1

Related posts

ΕΠΟ: Επίσημη η ματαίωση των τοπικών πρωταθλημάτων για το 2020-21

Γιώργος Ανανίδας

Δόξα Κορωπίου: Εκδήλωση-Ημερίδα Ενημέρωσης

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (4/11) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3