13.9 C
Αθήνα
Απρίλιος 8, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές και στα ματς Β’ και Γ’ κατηγορίας του Σαββατοκύριακου 21/10 και 22/10 στην ΕΠΣΑ

Για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) σε Β’ και Γ’ κατηγορία στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

 

Κυριακή 22/10/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
28. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.  
29. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π.  
30. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.  
31. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
32. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 22/10/17 11:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
33. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/10/17 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.  
34. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
38. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
39. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
40. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
41. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
42. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 22/10/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
44. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
45. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΙΩΤΗ Α.  
46. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
47. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
48. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
49. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
50. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/10/17 16:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
52. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β.  
53. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/10/17 09:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
54. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/10/17 10:45 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
55. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/10/17 11:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
56. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
57. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΠΟΨ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
59. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
60. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
61. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.  
62. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
63. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/10/17 12:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
65. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
66. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
67. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
68. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/10/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
69. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
71. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
72. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/10/17 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
73. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
74. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/10/17 13:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
75. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

Related posts

Σπαθούλας (Δόξα Βύρωνος):”Μόνος στόχος η άνοδος”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Εντυπωσιακό: Διαπρέπουν στο πρωτάθλημα της Μάλτας τα δύο ξαδέρφια οι Τάκης Παπαδάκης και Παναγιώτης Φιλόπουλος

Abola Team 3

Το τριήμερο 21, 22, 23 Ιουνίου 2016 συμμετέχοντας στην ευρωπαϊκή μέρα μουσικής οργανώνεται στο Πεδίο του Άρεως μουσικό χωριό

Ρένος Γιαμπουράς